ustwienia czasu trwania zdjęć dodanych do filmu
Witam,
przepraszam, że wkleję swoje zapytanie do tego tematu, ale nie mogę założyć własnego (nie wiem czemu) a bardzo pilnie potrzebuję się dowiedzieć jak ustawić odpowiedni czas trwania danego klipu. Zaznaczam, że jestem bardzo początkującym użytkownikiem programu SV. Dokładnie chodzi o to, że czołówka do filmu, który będę składać są zdjęcia. Mam tez muzykę. Chciałabym, aby pokaz zdjęć trwał dokładnie tyle ile będzie trwała muzyka. Kiedy jednak dodałam zdjęcia to każde z nich trwa około 5 sekund. Aby zmieściły się wszystkie w trakcie tej jednej piosenki każde powinno trwać 3,62 sekundy. Niestety suwakiem nie jestem w stanie ustawić takiej wartości. Poza tym to ma być ponad 60 zdjęć... Czy jest jakaś opcja (i gdzie) żeby ustawić pożądany czas wyświetlania każdego ze zdjęć co do setnej sekundy po prostu wpisując tą wartość.
Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
Odpowiedz
1. Nie możesz bo jesteś początkująca i nie pofatygowałaś się by przeczytać regulamin forum.
2. Jak na obrazku:

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Napisałem Ci o tym w PW usuwając tamtego post. Po co znów o to pytasz?
Odpowiedz
krasux, przepraszam, ale zupełnie nie widziałam wczoraj Twojej odpowiedzi, chyba jeszcze trochę błądzę na tym forum.

efix, bardzo dziękuję, tylko gdzie kliknąć aby wyskoczyło to okno "preferences"?
Odpowiedz
Pewnie prawym przyciskiem myszy i na dole preferences...
Sorki---Options>Preferences
Odpowiedz
Options => Preferences zakładka Editing.
Odpowiedz
Ehmmm.. czy nie dałem przypadkiem obrazka 5 wpisów temu?
Odpowiedz
Nie wiedziała, gdzie je znaleźć.
Odpowiedz
Efix, pytanie mam. Czy ty masz jakiś "automat", do robienia tych pomocnych grafik, przetwarzanie wsadowe czy może tak pieczołowicie za każdym razem komponujesz?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Mowisz o tych strzałkach i objaśnieniach? To plugin do Firefoxa o nazwie Fireshot Pro, do IE też jest.
Odpowiedz