Zmiana dźwięku
Witam. Mam takie pytanie, wie ktoś może jak zrobić by dźwięk był, tak jakby, z tyłu. Np: Leci jakaś muzyka, a w tle (z tyłu) słychać strzały (chodzi o counter strike). Jak ktoś wie jak to zrobić, niech opiszę lub poda dział/wątek to zobaczę. Z góry dzięki!
Odpowiedz
Możesz dodawać dziesiątki ścieżek, praktycznie bez ograniczeń. Zarówno audio jak i wideo. Dadaj ścieżkę audio ściszoną do zamierzonego poziomu.
Odpowiedz
Albo ja mam jakieś "zwidy" albo jest ok. Bo na filmikach z Counter Strike 1.6 wydaje mi się że ten dźwięk jest z tyłu, ale on jest po prostu lekko ściszony...
Odpowiedz
A nie wiesz czasem, czy jak ściszę te audio z dźwiękiem z CS 1.6 to będzie się tak wydawać że dźwięk jest z tyłu?
Odpowiedz
Zobacz, sprawdź. Nie bawię się w tego typu rzeczy, bo mnie nie interesują filmy z gier. Podałem sposób do sprawdzenia, jak zadowala Cię efekt to korzystaj.
Odpowiedz
Najlepiej użyj jakiegokolwiek pluginu do pogłosowania i ustaw go na krótki czas odbicia - np. mini hall w ewentualnym presecie.
Odpowiedz
Lofi Mógłbyś podać mi wątek o tym pluginie? Lub z jakieś strony żeby go pobrać.
Odpowiedz
Przeczytać manual od Vegasa?
Odpowiedz
Spróbuj wklepać ten adres: http://audio.tutsplus.com/articles/web-r...that-rock/ i sobie coś zainstalować (masz do wyboru 15 wtyczek pogłosowych). Są to freeware'owe wtyczki. Pamiętaj, że Sony Vegas pracuje z pluginami Direct X i VST.
Odpowiedz