Początkujący - Wysyłanie filmu na YT problemy
Witam

Jako że jestem na tym forum nowy , myślę że potraktujecie łagodnie mnie tym bardziej że Sony Vegas też niestety jest używany po raz pierwszy , a szkoda bo efektów ma co nie miara.

Od razu przejdę do rzeczy. Utworzyłem film składający się z wielu "podfilmów" każdy kręcony jako osobna scena , połączyłem je wszystkie z osią czasu dodałem podkład muzyczny.. jednak pojawia się pewien problem.

Podczas gdy próbuję wysłać film na YT wszystko idzie zgodnie z planem , jednak przeglądając pewne poradniki u ludzi kręcących je pasek wysyłania na serwer YT zagościł na ekranie troszkę dłużej. Nie zanudzając czytelnika mojego problemu powiem iż gdy on się w końcu wysłał - w 1min może mniej trwa zaledwie 6 sek!

Niestety nie potrafię sobie z tym poradzić , więc liczę na waszą pomoc.

Z góry dziękuje za wszelkie nadesłane odpowiedzi.
Odpowiedz
Rozmiar pliku? Na pc jest odtwarzany normaline?
Odpowiedz
18,5 mb...

Kurczę teraz dopiero sprawdzam że to co renderowałem (próbowałem) było zapisane ,a teraz nie jest.

Robiłem już wcześniej w Windows Movie Maker , bez zarzutu a tutaj rozpocząłem prace normalnie nad filmem najpierw , nie wiedziałem że będe miał takie problemy z wysyłaniem go bezpośrednio na yt.

tidzu na pc jest również to samo ,a w renders no to jest tylko czarny obraz 6sek.

Edycja

Właśnie zauważyłem że wyczerpuje mi się miejsce na dysku C , czy to może być to?
Odpowiedz
Zobacz,czy przy renderowaniu masz odznaczone render loop region only
Odpowiedz
Rzeczywiście , teraz idzie!

Kurczę chociaż dość wolno , ale dzięki Ci i za to.

Jakbyś mógł nie zamykaj jeszcze tego tematu , gdyż ew. problemy z YT pewnie też jeszcze zagoszczą.

(Muszę robić film od nowa)

Po wgraniu przykładowej sceny filmu z gry , pojawia się takie coś :

Wie ktoś co to może być??
Odpowiedz