NEX-VG10
Witam . Jakis czas temu ostro fikolkowalem ze swoja kamera podczas krecenia scen w ruchu , ups . Teraz potrzeba mi nastepnej , mie bede pisal o czym marze ale ten model wpadl mi w oko

http://www.imaging-resource.com/PRODS/NE...XVG10A.HTM#

napiszcie co sadzicie , czy jest warta tej kasy bo tania nie jest . zaznaczam ze nagrywam sporty.

Dzieki
Odpowiedz
Dopiero we wrześniu będzie w sprzedaży a przykładowe filmiku z niej bardzo szybko poznikały z sieci. W Polsce chcesz kupić? Bo pierwsza cena jaka pojawiła się na stronie SONY przez jeden dzień to było 18 tyś.
Tu masz $2000 +euroVAT 19% + cło
Odpowiedz
Chce ja kupic w grecji , w sklepie podali mi cene 2000euro , jesli sie cena nie zmieni to jest w moim zasiegu portfela ale czy warta , czy zostac przy canon za 800euro , bo moze niema az tak duzej ruznicy w jakosci obrazu ? no i te obiektywy w zestawie , jesli sie nie myle , tez zachecaja.
Odpowiedz
Mówisz, że obiektywy w zestawie? Eeeeee, jakoś nie chce mi się wierzyć, na stronie Sony jako dodatkowe wyposażenie z cyklu dokup sobie. Poszukaj surowych filmów z tej kamery -na razie wszystkie jakie były na sieci poznikały. Poczeka chwilę jak możesz. Osobiście wziąłbym tego Sony choćby ze względu na te obiektywy - to jednak niezły bajer i cholernie szerokie możliwości.
Odpowiedz
Poczekam , poczekam , bo i tak koncem wrzesnia bedzie dostepna ,a troche filmikow nakreconych ta kamera znalazlem na Vimeo. dzieki
Odpowiedz
Ale na Vimeo są już skonwertowane, ja mówię o takich żywcem z kamery, samplach.
Odpowiedz
Gdzieś wyczytałem ostatnio, że ostrość w tej kamerze ustawia się ręcznie na obiektywie, więc jeśli chcesz ją używać do kręcenia scen w ruchu to nie wiem czy to będzie najlepszy wybór :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości