Operacja Działka
Urlop na działce i postanowiłem nagrać próbny filmik. Co myślicie??

Odpowiedz
Eeee...
1. Obraz straszna padaczka, co cię tak telepie?
2. Scenariusz: słoneczny dzień, działka. Działkowicza napada jakiś facet. Tzn. nie napada go, ale postanawia go zabić. Trafia w samo serce działkowicza, krew się leje, niezmordowany działkowicz jednak nic sobie z tego nie robi. Napastnik nie daje za wygraną, ale po chwili dostaje kulkę od działkowicza. Okazuje się dlaczego nie zabił działkowicza po trafieniu w serce. Broń to zabawka, a tryskająca krew to tylko farba z kulki!
3. Muzyka z gry, jednakże podczas napisów końcowych wymienione jest twoje imię i nazwisko, hmmm...
4. To jakiś żart?
5. Za efekty dostaniesz Oskara (to jest żart).
Odpowiedz
Tu nie miało być generalnie żadnej fabuły. Logiczne że broń to zabawka gdyż nie posiadam replik prawdziwej broni. Film jest taki a nie inny ponieważ chodziło mi o nagranie kilku ujęć i próbę montażu. Jakość kiepska bo z telefonu, a telepie dlatego że żona ze śmiechu nie mogła i po mimo podpartej ręki i tak się trzęsło.
Odpowiedz
Ale co konkretnie chciałbyś od forumowiczów usłyszeć?
Odpowiedz
Chodzi mi o to czy fajnie wyszedł? Czy widać jakieś duże błędy? Czy się podoba? Itd. Bo tak jak mówiłem nagrałem go na szybko aby spróbować właśnie montażu. Nad większym filmem już myślę ale i tak najciężej to mi będzie znaleźć aktorów :p
Odpowiedz
Głupio mi oceniać takie 'dzieła', ale jeszcze raz:

Niefajnie wyszedł. Prymitywnie. Duże błędy:

-scenariusz dno
-zdjęcia słabe

Montaż - wykazać się nie mogłeś. Osi nie złamałeś, ale to też sprawka osoby filmującej i tego, że nie było bardzo gdzie się pomylić
0:52 - napastnik strzela do działkowicza, cięcie, działkowicz idzie sobie spokojnie i dopiero po chwili naboje dolatują. To powinno dziać się momentalnie. To przecież nie jest jakiś większy dystans snajperski.
Odpowiedz
Co do tej osi czasu to masz rację. Mogłem to jednak trochę prześpieszyć.
Odpowiedz
Nie, nie wyszedł fajnie. Film się nie podoba i generalnie nie dziwiłbym się, gdyby taki film przedstawił trzynastolatek. Ale Tobie to się trochę dziwie, że publicznie to przedstawiasz. Gdyby całość była zrobiona w klimacie "dla jaj" to ewentualnie, dodać jeszcze jakiś śmieszny tekst i po pół litra by uszło. Ale tu nie było takiej konwencji.
Scenariusza tam nie zauważyłem, montażu też. Pomijam już wolno lecące pociski, to tak na logikę - idzie koleś między budynkami, ktoś do niego strzela. No to koleś spyla za róg. Po czym zamiast zostać za budynkiem wychodzi przed i chowa się za zajebistą zasłoną :)
Potem kolo który dostał mniej więcej w serce wstaje jak gdyby nigdy nic i odchodzi...
Zanim zaczniesz robić "większy" film, i nie daj Boże masz zamiar przedstawić go publicznie, błagam, zacznij najpier od poczytania czegokolwiek, począwszy od scenariusza (nawet reklamy podpasek mają scenariusze...) przez operatorkę po rezyserię. Jest w tej chwili sporo tego w księgarniach. W necie też coś jest...
Odpowiedz
Brawa dla zony!!!
Odpowiedz
Tak, żona jest zdecydowanie najlepszym elementem tego filmu! Pozdrawiamy żonę!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości