Czy da się zrobić ten efekt w SV?
Witajcie, otóż mam pytanie - czy da się zrobić taki efekt w Sony Vegasie jak w 0.18 tego filmu:

Gdy otwiera ten swój 'komputer' i tam jest pokazany akcja... Nie wiem jak to opisać , mam nadzieję , że zrozumiecie. Jeżeli się da, to proszę o wyjaśnienie jak to zrobić.

Odpowiedz
Te tagi youtube już nie obowiązują... Teraz możesz normalnie filmy dodawać po kliknięciu tego telewizorka. Zodyfikowałem regulamin lekko.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Najlepiej, to zrobić w jakimś sofcie z funkcją 'motion tracking', w wegasie też się da, ale z większym nakładem pracy - efekt TV SIMULATOR + TRACK MOTION + MASKOWANIE.
Odpowiedz
Tak da się zrobić ten efekt w Vegasie dlatego że... właśnie jest on zrobiony w Vegasie.
Wytnij tylko dzięki maskowaniu ekran tak by nie wchodził na palce tego jegomościa.
Są to efekty Video, TV SIMULATOR.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Główkuję już z tym godzinę i nie mogę rozgryść jak to zrobić... Może mógłby mi ktoś opisać krok po kroku jak to zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny...
Odpowiedz
Panowie wyżej już Ci wszystko opisali, nie rozumiem w czym problem. Najłatwiej jest zrobić w osobnym projekcie filmik, który ma być na tym "telewizorku", potem wrzucić to do kolejnego projektu (tego głównego), wybrać przycisku Pan/Crop i tam zaznaczyć na dole z lewej Mask, maską wytnij to co jest Ci potrzebne, Pan/Cropem dostosuj obraz do maski. Cała filozofia.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości