Piknik z Falubazem 2010 - Grzegorz Zengota
W zasadzie nie wykonywalem zdjec do tego krotkiego filmu, ale mysle ze dzial jest odpowiedni, zapraszam do ogladania i oceniania :)

Odpowiedz
Zagłuszyłeś muzyką i tak już niewyraźne wypowiedzi, ścisz ja jeszcze bardziej. Film tylko dla fanów, ktoś nie w temacie nie wiem o co chodzi, oprócz tego, że jakiś kolo przeleciał się samolotem. Ale poza tym całkiem sympatycznie posklejane, dobrze się oglądało, odrobinę bym może skrócił czołówkę. Tak ze 3 sekundy.
Przy okazji - zasłanianie numerów rejestracyjnych samochodu ok, rozumiem, ale czy w przy samolocie to nie jest przesada? :) Nawet jak ktoś chciał ukryć sponsora, to tak sobie myślę, że w danej okolicy znaleźć akurat taki a nie inny samolot i jego właściciela jest zdecydowanie prościej niż samochodu. Ale to zupełnie na marginesie.
Odpowiedz
Bardzo dobry reportażyk, jak już wspomniał Efix, dobrze się ogląda.

A ja się pytam, dlaczego jest tak mało takich filmików na tym forum?
Nie wierzę, że nikt nie bierze udziału w tego typu wydarzeniach.
Odpowiedz
(08-10-2010, 8:47)efix napisał(a):  Przy okazji - zasłanianie numerów rejestracyjnych samochodu ok, rozumiem, ale czy w przy samolocie to nie jest przesada? :) Nawet jak ktoś chciał ukryć sponsora, to tak sobie myślę, że w danej okolicy znaleźć akurat taki a nie inny samolot i jego właściciela jest zdecydowanie prościej niż samochodu. Ale to zupełnie na marginesie.

na poczatku ich nie zaslonilem ale osoba ktora zlecala mi ten ''reportazyk'' zastrzegla ze to zyczenie pilotow aby tego nie pokazywac. Dlaczego? Nie mam pojecia! ;))
Odpowiedz