Problem z Instalacja
Gdy próbuję zainstalować Sony Vegas'a wyskakuje mi błąd [Obrazek: beznazwy1um.jpg]
może znacie rozwiazanie tego problemu?
Odpowiedz
Ile masz miejsca na dysku c?
Odpowiedz
C: 10.2 GB
D: 21.8GB

Czyścilem pliki temp. i nic nie dalo
Odpowiedz
Hmm, z konta admina to instalujesz? Masz XP z tego co widzę. Może te pliki temp Vegas przechowuje w katalogach, użytkownika i może ustawione masz limity jakieś? ;) Bo dziwne, żeby 10GB nie starczało...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Instaluje to z innego konta (nie admina). Tak, mam XP.
Limity? Raczej nie. Usuwałem nawet rejestry i nic (sprawdzałem 3 razy i usuwałem je ręcznie). Za pierwszym razem instalacja poszła elegancko
Odpowiedz
Pobiorę nową i zobaczę czy da to jakiś pozytywny skutek.
Odpowiedz
Plik instalacyjny Vegasa to samorozpakowujące się archiwum, tworzy podczas w katalogu temp (w domowym użytkownika). Jeśli miejsce masz na styk - to nie rozpakuje się całe i efekt jest taki jak jest. Może być uszkodzone archiwum. Ściągaj oczywiście prosto z Sony.
Jeśli ściagnąłeś ponownie plik instalacyjny i efekt dalej występuje, to przede wszystkim wywal wszystko z c:\Documents and setting\twoj_uzytkownik\Ustawienia lokalne\Temp oraz c:\Windows\temp
Uporządkuj dysk ogólnie. Potem ponownie sprawdź.
Jak nie da rady, to zrób jeszcze inaczej - zainstaluj jakiś program do obsługi archiwum, np. 7zip i spróbuj nim rozkompresować tego execka do jakiegoś katalogu i stamtąd odpal setup.
Odpowiedz
Instalatora nie da się rozpakować 7zipem, próbowałem wcześniej. Miejsca mam ze 30Gb więcej niż jest to wymagane. Pliki temp. czyściłem już dawno temu, co napisałem w poście wyżej.

efix napisał(a):Uporządkuj dysk ogólnie. Potem ponownie sprawdź.

Defragmentacja, kompresja dysku i usuwanie zbędnych rzeczy i nic.

Może ktoś ma inne sugestie?
Odpowiedz
Mogę ci podesłać rozpakowane pliki instalki.
Odpowiedz
Ale ja mam pełną wersję Sony Vegas'a.
@Edit: aaa... zapomniałem że możesz wysłać pliki instalacyjne, bo tylko muszę mieć mój key.
Ale narazie próbuję pobrać Vegasa ze strony producenta.
Odpowiedz