Rozwiązanie proble renderingu
Nakręciłeś Gameplay z gry Frapsem na pewno masz ten film w AVI jednak najodpowiedniejszym formatem byłby WMV przy próbie renderingu wyskakuje ci błąd?.
1.Przekonwertuj z AVI na WMV
2.Obrób w Sony Vegasie
3.Wyrenderuj

Niestety ale czasami Vegas ma takie odpały i najlepiej przekonwertować plik.
Sam miałem ten problem :(
Odpowiedz
Vegas jak każdy produkt ma swoją instrukcję obsługi, określone właściwości i wymagania. Nigdzie nie ma słowa, że będzie odtwarzał każde gówno które do niego wrzucisz, jest programem który został stworzony do obróbki przede wszystkim standardów telewizyjnych, zarówno SD jak i HD oraz w wersji PRO - kinowych.
Stwierdzenie, że Vegas ma odpały bo z czymś tam nie chce pracować jest jak rzucanie gromów na producenta samochodów, że nie chce jeździć na spirytus albo dławi się na jakimś tak rodzaju benzyny.
Odpowiedz
Słuchaj ,ale nie moja wina że ten program raz działa ,a raz nie powiedziałem jak to rozwiązać bo jak widziałem degustatora Bunch też ma z tym problem.Wcześniej wrzucałem AVI do Vegasa i wszystko hulało
Odpowiedz
Cytat:że ten program raz działa ,a raz nie
bo raz tankujesz paliwo, a raz spirytus ;]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ja tylko chciałem wyjaśnić jak wyrenderować taki film ,a czemu panowie nie mogą zostawić wątek w spokoju tylko dodają zbędne komentarze
Odpowiedz
Ponieważ takie rady wprowadzają więcej złego niż dobrego. Powtarzanie tego przez innych powoduje, że tymczasowe i PRZYPADKOWO DZIAŁAJĄCE rozwiązanie problemu utrwala złe zwyczaje używania takiego softu. W Twoim przypadku jest to propozycja przekonwertowania ukochanego formatu kontenera Vegasa tyle, że z nieedycyjnym kodekiem, na coś, co od samego początku do edycji się nie nadaje i nigdy nie nadawało.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości