Rozmiar filmów
Witajcie jestem nowy na forum szukałem odpowiedzi na forum i nie znalazłem dlatego zadaje moje pytanie.

Dlaczego po dodaniu jednego napisu na początku filmu rozmiar zwiększa się prawie 40 krotnie oto przykład:

Film zajmuje 9mb i trwa 11 sekund po dodaniu napisu film trwa 17 sekund a zajmuje 363mb wziąłem rozdzielczość (640x480).
Odpowiedz
Bo po dodaniu tego napisu zapisałeś film bez jakiejkolwiek kompresji, weź grpot'a zobaczy czym jest skompresowany film do którego dodajesz napis i tak samo go renderuj.
Odpowiedz
A co to jest ten gropt lub gdzie go znaleźć :)
Odpowiedz
Źle napisałem, Gspot, masz link
Odpowiedz
OK wszystko hula od razu mniej zajmuje dzięki krasux.
Odpowiedz
Nie chcę zakładać tematu. Mam film na 4 min. Obrazki i pliki muzyczne w nim są. Jak chcę zapisać to mi zapisuje gdzieś tak do 20 % i przerywa, że nie mam miejsca na dysku. Da radę jakoś inaczej zapisać. Tylko w avi moge zapisać ; /.
Odpowiedz
Pokaż, co ci się pokazuje po kliknięciu render as
Odpowiedz
[Obrazek: 58171831.png]
Odpowiedz
Teraz tylko klikasz na custom i w zakładce video będziesz musiał zmienić kodek (nie pamiętam nazwy pola, ale tam będzie pisać uncompressed) I zmień to np. na dvix.
Odpowiedz
Nie mam właśnie kodeka dvix w tej liście. Przeczyściłem dysk i zapisałem filmik. Zajmuje on 11 gb, wiem że można jakość zmniejszyć rozmiar programem: GSpot, ale nie umie się nim posługiwać ;/. Mógłby ktoś zrobić dla mnie taki króciutki poradnik?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości