NewBlue, Sony Vegas 8.0b PROBLEM
Witam, proszę o pomoc! Jesteście moją ostatanią nadzieją!!!

Potrzebuję pomocy z tym NewBlue, instaluje, niby wszystko przebiega ładnie, wpisuje key i wszystko ładnie hula aż przez 30 dni, jak minie te 30 dni, nagle się pojawia że mam traiala, i pojawia się napis (jak np. dodam przejście "NEWBLUE") tylko dlaczego mam traila, skoro wcześniej wpisałem keya?!
Może mi ktoś powiedzieć do jasnej cholery o co chodzi?

PROSZĘ O POMOC! JEST TO DLA MNIE BARDZO, ALE TO BARDZO WAŻNE!
Sory za Capsa, ale chcę aby ktoś mi pomógł!
Dziękuje, a i jeśli to jest zły dział lub coś takiego, to przepraszam, ale jestem tu nowy, a więc witam wszystkich forumowiczów.
Odpowiedz
A znasz taki kawał, tak A'propos tego Capsa?

Zabłądził facet w lesie.
- Pomooocy, pomooocy!...
Zza krzaków wyłazi niedźwiedź grizli i mówi:
- Co się tak wydzierasz, idioto?
- Krzyczę, bo zabłądziłem, boję się i jestem zdenerwowany. Może ktoś mnie usłyszy i przyjdzie.
- I co k..., pomogło ci?

Odpowiadając na pytanie - chodzi o to, że prawdopodobnie jesteś złodziejem. Jeśli masz legalny numer do NewBlue, myśle, że firma Ci pomoże, albo my, jak masz np. problem z angielskim. Jak nie masz legalnego numeru, to sugeruję, byś nie zadawał tu takich pytań, ponieważ o pewnych rzeczach dżentelmeni tu nie dyskutują.
Odpowiedz
A czy ja napisałem że znalazłem key w necie? Akurat tego plugina dostałem razem z Vegasem podczas kupna, i teraz nie wiem o co chodzi, bo to się buguje, i żeby mi znów działało, dobrze, przez 30 dni muszę reinstal wszystkiego robić...
Odpowiedz
efix: zaśmiałem się, nie słyszałem tego :>

Cytat:Jak nie masz legalnego numeru, to sugeruję, byś nie zadawał tu takich pytań, ponieważ o pewnych rzeczach dżentelmeni tu nie dyskutują.

Chyba, że mają jakieś klucze na "30 dni" ;) Nie wiem, nie bawię się ich softem to się nie wypowiadam. Od razu powiedz, czy kupiłeś czy "wyleczyłeś" sobie pliki. Będzie nam łatwiej, a i warna dostaniesz :D
Cytat:Akurat tego plugina dostałem razem z Vegasem podczas kupna
Od kogo to kupiłeś? ...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Sony z Vegasem dawało swego czasu Cineforma. Ale 30 dniowego :) Być może masz wersje też 30 dniową. Skoro nabyłeś go legalnie no to dlaczego nie napiszesz maila do NewBlue czy Sony?
Nawet jak masz z drugiej ręki o rachunek Cię nie będą pytać, byle był legal.
Albo doczytaj (skoro to legalna wersja) czy aby nie musisz tego zarejestrować - tak jak Vegasa - serial to jedno, aktywacja drugie. Nie używam NewBlue, nie kupowałem więc nie wiem jak producent wymyślił.
Odpowiedz
Cytat:wpisuje key i wszystko ładnie hula aż przez 30 dni, jak minie te 30 dni, nagle się pojawia że mam traiala, i pojawia się napis (jak np. dodam przejście "NEWBLUE") tylko dlaczego mam traila, skoro wcześniej wpisałem keya?!
Może mi ktoś powiedzieć do jasnej cholery o co chodzi?
Klucz działający na 30 dni? Eeee.... coś mi się w ogóle nie widzi Twoje gadanie.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Cytat:Sony z Vegasem dawało swego czasu Cineforma. Ale 30 dniowego :) Być może masz wersje też 30 dniową. Skoro nabyłeś go legalnie no to dlaczego nie napiszesz maila do NewBlue czy Sony?
Fakt faktem, skończyłem gimnazjum, no ale z angielskim to cienko u mnie było...

Cytat:Od kogo to kupiłeś? ...
Nie sądzisz że to raczej moja prywatna sprawa?

Cytat:Klucz działający na 30 dni? Eeee.... coś mi się w ogóle nie widzi Twoje gadanie.
A co się nie widzi?
Odpowiedz
Cytat:Nie sądzisz że to raczej moja prywatna sprawa?
To jak my mamy Tobie pomóc? ;] Wal chłopie z mostu. Oryginał tego Newblue czy pirat? Jak pirat to co się dziwisz ;] A jak oryginał to wal do producent, a nie do nas...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Pytanie "od kogo kupiłeś" nie oznacza, że masz nam podać imię, nazwisko, stopień pokrewieństwa. Chodziło raczej o to skąd masz te wersję, czy od kogoś kto np. dostał z kamerą, czy jest to legalna wersja skopiowana od wujka :), czy kupiłeś na bazarze od Chińczyka.
Jak masz legala - podaj z jakim Vegasem to dostałeś w zestawie, wiem, że z jakimiś tam dawali, z angielskim mozemy pomóc - powinien być jakiś plik readme do tego NewBlue, cokolwiek.
Nie wiemy nic o Twoim pakiecie więc trudno prorokować. Więc albo masz pirata - i wtedy nie pomożemy z założenia (skoro już chcesz używasz pirata to musisz opanować sztukę używania piratów), albo masz wersję demo/trial (czyli kurewstwo ze strony producenta który daje "za darmo" coś tam), albo masz legala i coś z nim nie tak, może coś źle robisz. Tu możemy spróbować pomóc, ale jakieś informacje są potrzebne. Przede wszystkim informacje o Twojej wersji Vegasa.
Odpowiedz
Cytat:Pytanie "od kogo kupiłeś" nie oznacza, że masz nam podać imię, nazwisko, stopień pokrewieństwa. Chodziło raczej o to skąd masz te wersję, czy od kogoś kto np. dostał z kamerą, czy jest to legalna wersja skopiowana od wujka :), czy kupiłeś na bazarze od Chińczyka.
Jak masz legala - podaj z jakim Vegasem to dostałeś w zestawie, wiem, że z jakimiś tam dawali, z angielskim mozemy pomóc - powinien być jakiś plik readme do tego NewBlue, cokolwiek.
Kupiłem go od jakiegoś gościa na allegro, około rok temu, wtedy jeszcze nie instalowałem tego bo myślałem ze jakiś tam plugin mało daje - ale ten daję na prawdę dużo, i jak się dowiedziałem to od razu chciałem instalować...
Cytat:Jak masz legala - podaj z jakim Vegasem to dostałeś w zestawie, wiem, że z jakimiś tam dawali, z angielskim mozemy pomóc - powinien być jakiś plik readme do tego NewBlue, cokolwiek.
Z tego co wynika z jakiejś książeczki, trzeba się zarejestrować na tej ich stronie, tylko że ja już to dawno zrobiłem, (tzn jak próbowałem 1 raz je zainstalować te efekty itp.), potem trzeba w prowadzić key i już powinno działać.
Cytat:Nie wiemy nic o Twoim pakiecie więc trudno prorokować. ,
No w moim pakiecie jest: Sony Vegas 8.0b, NewBlue i tyle.
Cytat:Więc albo masz pirata - i wtedy nie pomożemy z założenia (skoro już chcesz używasz pirata to musisz opanować sztukę używania
Mam kompa już 10 lat, i czegoś takiego bym nie widział?! Zawsze jak coś kupie, muszą być same pi*dolone problemy, tak samo mam z grami...-.-
Odpowiedz