moje projekty
Witam,
Chciałbym przedstawić Wam swoje 2 ostatnie projekciki i poznać wasze opinie na ich temat.
1. "Przebudzenie" to projekt filmowy, który przeleżał w szufladzie 3 lata. Życie studenckie, słaby komputer swego czasu, kompletnie nie wspominając już o jakimś tam życiu prywatnym i innych ******łach ;P... wszystko to sprawiło, że dopiero teraz mogę przedstawić ten filmik.

- niektóre elementy były montowane kiedyś, przez co jakość materiałów przedstawia się nieco gorzej.

2. "Shortmix" to mix materiałów z wieśka z mixem piosenki L.U.C'a HAPPY END AND UP HAPPY HAANDS.
Miało to iść na napisy końcowe w "Przebudzeniu", jednak w trakcie prac nad projektem stwierdziłem, że lepiej wygląda jako coś oddzielnego.
Od strony wizualnej przy tym projekcie bawiłem się trochę z czasem i kamerą, widać przez to w niektórych miejscach brak odpowiedniej ilości klatek, ale chyba nie jest tak źle? ;P
Odpowiedz
Drugi filmik mi się bardziej podoba. Ciężko mi to trochę ocenić, gdyż nie grałem w Wiedźmina.

Mimo wszytko montaż całkiem dobry, choć myślę że w drugim filmie muza powinna ulec zmianie.
Odpowiedz
Dzięki
Co do zmiany muzy w 2 filmiku... Myślę, że to raczej kwestia gustu. Ja akurat chciałem poeksperymentować bitem hip-hopowym i jednocześnie pokazać, że można to w jakiś sposób połączyć ze światem fantasy :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości