Walentynki

Czekam aż mnie ktoś zjedzie za przydługi wstęp :) Ale taki miał być - ukazać jego nudny żywot...

PS. Dla Jasności - tak właśnie chłopak ten spędza Swoje Walentynki dlatego taki tytuł.
Odpowiedz
heh... te gwiazdki to niektorym na tym forum powinno sie jeszcze odbierac...
Odpowiedz
Haha, no no, uśmiałem się, niestety nie takie było założenie (CHYBA). ;-) Większość filmu przepalona, po to masz Vegasa- możesz przyciemnić takie rzeczy. Ujęcia z ręki i straszna trzęsawica raczej nie wpływają pozytywnie na odbiorce, "PS. Dla Jasności - tak właśnie chłopak ten spędza Swoje Walentynki dlatego taki tytuł."- jakbyś tego nie napisał to prawdopodobnie nie byłbym pewien o czym to było, poważnie. Budzi się w ubraniu, nie myje się i wychodzi do sklepu to chyba małe zaniedbanie higieny osobistej. Skoro pokazujesz "rutynę dnia codziennego" to zamiast wizyty w sklepie mogła by być scena w łazience (o zabawie z mieczem nie wspomnę). ;-) Moja ocena to... ... ... 3/10- niestety bardzo kiepskie.
On miał być ninją czy kim?
Odpowiedz
Bighit co masz na myśli?
Odpowiedz
Co mam na mysli? Skoro ludzie prezentuja swoje dziela to niech bede juz na jakims poziomie . Wiem , tez nie jestem Polanskim (nie to ze nie spalem z 15-latka) i moje dziela to nie bog wie co i tematyke mam latwiejsza (sporty extremalne) ale nie mozna bez konca umieszczac takich kitow . Powiedzmy jeden film by zobaczyc jakies opinie i znich wyciagnac wnioski ale w nastepnym zobaczmy pierwsze efekty. Nie ma sensu umieszczac tyle filmikow ktore nie mozna nazwac nawet amatorka i sie jeszcze sprzeczac skad wziasc swiatlo , aktorow , super kamerke, pomysl , nawalic mase efektow kiedy jestem biednym studentem .

...zabierac gwiazdki w takich przypadkach jak powyzej... oczywiscie to mialem na mysli w przenosni piszac pierwszy komentarz.

no ja mam juz dwie , wiec jest z czego zabrac UPS!!!
Odpowiedz
Zadaj sobie pytanie czy kogokolwiek interesuje zabieranie komukolwiek tych gwiazdek.

Co do filmu pomysł ciekawy, można się ewentualnie przyczepić do jakości materiału, światła oraz trzęsącej się kamery.
Odpowiedz
[quote='krasux' pid='11542' dateline='1280904887']
Zadaj sobie pytanie czy kogokolwiek interesuje zabieranie komukolwiek tych gwiazdek.

oczywiscie ze nikogo to nie interesuje , ani mnie , zabieranie gwiazdek napisalem w przenosni odnosnie niektorych prezentowanych filmow ;)
Odpowiedz
Nie chwytam tej przenośni, możesz to jaśniej napisać?
Odpowiedz
(08-03-2010, 23:47)bighit napisał(a):  Co mam na mysli? Skoro ludzie prezentuja swoje dziela to niech bede juz na jakims poziomie . Wiem , tez nie jestem Polanskim (nie to ze nie spalem z 15-latka) i moje dziela to nie bog wie co i tematyke mam latwiejsza (sporty extremalne) ale nie mozna bez konca umieszczac takich kitow . Powiedzmy jeden film by zobaczyc jakies opinie i znich wyciagnac wnioski ale w nastepnym zobaczmy pierwsze efekty. Nie ma sensu umieszczac tyle filmikow ktore nie mozna nazwac nawet amatorka i sie jeszcze sprzeczac skad wziasc swiatlo , aktorow , super kamerke, pomysl , nawalic mase efektow kiedy jestem biednym studentem .

...zabierac gwiazdki w takich przypadkach jak powyzej... oczywiscie to mialem na mysli w przenosni piszac pierwszy komentarz.

no ja mam juz dwie , wiec jest z czego zabrac UPS!!!

zdecydowanie wole taka tworczosc niz tibie i inne fragmovies...
Odpowiedz
jagiel89 czy my sie znamy osobiscie , ze zwracasz sie do nie w ten sposob? bo mnie sie wydaje ze nie . moje fragmovies zarabiaja na siebie , pozdro
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości