Długie wczytywanie się plików avi
Witam Posiadam Sony Vegasa 9.0e czytałem że naprawiono ten błąd z długim wczytywaniem się plików AVI niestety u mnie niestety cały czas długo się wczytuję mi to bardzo przeszkadza wiecie o co chodzi
Odpowiedz
Wolny dysk?
Odpowiedz
Raczej Wątpię mam Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 ,a żeby nie zakładać kolejnego wątku czasami mi na podglądzie znika obraz a później się pojawia o co z tym chodzi
Odpowiedz
To może lepiej napisz, jakie masz parametry komputera.
Odpowiedz
MSI GF615M-P33
AMD Athlon II 620 2.6 Ghz podkręcony 3.1
SAMSUNG 500 Gb
MSI GeForce 250 GTS
Kingston 4 Gb
Odpowiedz
Ok. Ale nie napisałeś, jakim kodekiem został potraktowany film, ile on waży, jaki masz system, jakie zainstalowane kodeki oraz, czy masz syf na kompie - do czego go używasz.
Odpowiedz
System Windows 7 wczoraj zainstalowany. Jest to film nagrany Frapsem 4 pliki ok 3.5GB jeden.Aha i mój drugi wątek wszystko się pieprzy od format kompa przed formatem było wszystko ok
Odpowiedz
3,5 GB jeden? A hmm jakbyś tak np. skonwertował to jakiś ludzkich rozmiarów i "lekkiego" kodeka? Jak znam życie i tak ten film ostatecznie trafi na YT, prawda? Nie dławi Ci się właśnie dysk z powodu zbyt dużego strumienia danych? Jaką tam masz rozdzielczość przy zgrywaniu?
Odpowiedz
Rozdzielczość to 1280x1024 Możesz polecić mi jakiś programik
Odpowiedz
Virtual Dub kompresujesz za poomocą Xvid MPEG - 4. Poszukaj tematu Xvid- sposób na render.
Odpowiedz