Totem Leśnych Ludzi - Parkour Suwałki

Pokaz umiejętności i próba stworzenia klimatu. Czy mi się udało...?
Odpowiedz
Naprawdę bardzo dobry filmik
Odpowiedz
Fajny montaz i bardzo praktyczny sposob by skoczyc po wino.
Odpowiedz
Fajnie zmontowane. Widać, że wiecie jak kręcić takie rzeczy (m.in. bieg z kamerą wzdłuż przeszkód, które pokonujecie).
Odpowiedz
Sorry, ale nie zgodzę się z przedmówcami. Montaż jest przeciętny, nie bójcie się ciąć filmu! Jak któreś ujęcie jest słabe - to go nie dawajcie. To film z założenia "skakany", więc jak w paru miejscach wychodzi zdecydowanie mniej dynamicznie to po prostu je wywalcie.
Po drodze niedoróbki - "czarne plamy", nieuzasadnione narracją ani stylem całości.
Na końcu wciśnięte niejako na siłę dwie ewolucje - po cholerę? Żeby pokazać "babciu zobacz, jestem w telewizji"?
Część ujęcie zupełnie psuje efekt powiązania "dzikiego" z "miastowymi" - kto wetkał to ujęcie z podciąganiem gaci na pomoście?
Poza tym - tam gdzie trzeba - statyw Waszym przyjacielem, guzik/dźwignia zoom Waszym wrogiem.
No i jak nie mieliście lektora jak na początku, trzeba było sobie darować końcówkę, różnica moooocno rzuca się w ucho :)
Z dobrych rzeczy - rzeczywiście - prowadzenie kamery wzdłuż przeszkód, całkiem płynnie to wyszło, skopane później montażem.
W sumie szkoda, bo byliście na dobrej drodze, by z seryjnego szajsu z cyklu "kronika dla agenta ubezpieczeniowego" zrobić coś, co zainteresuje nie tylko fanów parkouru. Powiązanie lasu i miejskiej dżungli z Goldingiem w tle było bardzo fajnym pomysłem, ale trzeba by było jednak to trochę dopieścić.
Odpowiedz
Uwielbiam takie komentarze :D Dzięki wielkie. Bardzo mi pomogłeś. Fakt faktem jestem początkujący i nie wiem bardzo wielu rzeczy.
Odpowiedz
Niewiem czemu, ale mnie osobiscie strasznie drazni nie stabilny obraz. Jak kolega wyzej napisal, gdzie sie da to i statyw. Brakowalo mi tu tez ujec np. przelatywanie nad kamera itp. No i chyba lepiej wygladalo by to, gdybyscie nakrecili "przeprawe" przez miasto, nizeli krecic kilka ujec w tym samym miejscu.

Pozdrawiam.
Odpowiedz