Pogubiony...?

Kolejna produkcja tym razem z 2010 roku z wczesnej wiosny.
Odpowiedz
Można było jeszcze dopracować, film jest nierówny. Ale przede wszystkim - jak zaczynacie już coś kręcić, ktoś pisze jakiś tam scenariusz, próbujecie jakoś tam zagrać - to czemu kuźwa nie zainwestujecie stówy w dwa reflektory budowlane? 90% filmów amatorskich jest do dupy właśnie z powodu światła.
Odpowiedz
Wiesz łatwiej byłoby mi przyjąć tą krytykę gdybym tą stówę chociaż miał :) Jestem studentem który robi filmy (prawie) w pojedynkę. I nagranie amatorskiego filmu który nie daje żadnych dochodów jest dla Mnie bardzo trudne zwłaszcza ze względu na sprzęt. Ale dzięki i tak ;)
Odpowiedz
Eeeee no ja wiem, że studenci się żywią na sępa, śpią na waleta i kserują książki, ale biorąc pod uwagę jak wyglądają co roku studenckie otrzęsiny lub dowolna impreza - bez przesady. Ja nie mówię o kupowaniu Red One, tylko - skoro już uprawiasz jakieś hobby i zaczyna Ci to wychodzić, to nie zainwestujesz w to.
Nie zarobisz ekstra stówy w miesiąc? Nie wierzę. Kumple się też zrzucą jak dobrze pogadać, w końcu bawicie się wspólnie. Zobacz - tu masz dwa halogeny 500W http://allegro.pl/item1158582660_reflekt...x500w.html
na zajebistym statywie. Drogo? To możesz kupić dwa "surowe" - http://allegro.pl/item1114429856_g2201_r...arnik.html - z kablem i wtyczką to wyjdzie jakieś 70 zł. Do tego kawałek kalki technicznej - kalkę akurat studenty miewają. Stojak zrobisz z byle czego, albo drutem przywiążesz. Myślisz, że ja robie inaczej? Że ludzie kupują nie wiadomo jakie światła? Nie, robi się z tego co jest pod rękę. Nie masz hallogena - weź lampę biurową z akademika. Ale doświetla ten plan. Światło to esensja filmu. Najlepszy pomysl, najlepsze zdjęcia spieprzysz przez fatalne światło.
Odpowiedz
Ok a teraz mi powiedz jak w miejscu którego dobrze nie znasz wziąć prąd do tych 500w lamp - bo ok w lampy można zainwestować ale skąd mieć prąd... Albo w jakimś miejscu opuszczonym...? Znajdziesz mi prądnicę za 100? Szczerze wątpię ;)
Odpowiedz
I do tego blendę do zdjęć, aby ładnie doświetlić i będzie good. Z tym światłem to faktycznie daliście ciała chłopaki.
Odpowiedz
Przy tego typu dyskusji, pozwolę sobie zaprezentować film mojej grupy, w którym byłem właśnie odpowiedzialny za montaż i zdjęcia (zakładałem też temat). Dla uzyskania takiego obrazu znaleźliśmy odpowiednie miejsce - scenografia ustawiona pod naturalne światło padające z okna poddasza. Wniosek z tego taki, że nie musieliśmy inwestować w te reflektory (oczywiście nie jest to sposób na wiele projektów, bo nie można w nieskończoność kręcić filmów pod oknem ; p). Dodatkowo, tak jak napisał krasux, obraz został odpowiednio "zrobiony" w Vegasie.

Odpowiedz
Albo mam deja vu albo już widziałem to na tym forum, nie wstawiałeś tego wcześniej?
Odpowiedz
Było już na forum, sam napisał że temat już zakładał.
Odpowiedz
Film na konkurs tvgry.pl ?? Też chcieliscie wygrać telewizor, jak ja. Ale się nie udało.

Dobry filmik.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości