Film z motywami cs
Witam :-) jestem tu nowy.CHciałbym zasięgnąć waszych drogocennych porad :).Otóż chciałbym filmik udoskonalić poprzez różne dodatki.Np w cs Te wykrzykniki jak ktoś coś powie,Sygnatury zabicia.. i czerwone pikanie bomby.glos chodzenia
Czekam na szybką wiadomość zamieszczam filmik w którym to jest przedstawione:
. Te wszystkie dzwieki mam u siebie na pc

POZDRAWIAM
Odpowiedz
wszystkie dodatki masz w cs-ie.
jak dobrze sie postarasz to znajdziesz gdzieś te obrazy czy w google czy z cs-a screena zrobisz.
potem w zaawansowanym programie graficznym o nazwie PAINT obrabiasz to. wycinasz zbędne rzeczy.
ale każdą rzecz musisz oddzielnie wyciąć... I TEN OBRAZEK ZAPISUJESZ W FORMACIE PNG
potem wrzucasz na nowy TRACK wyżej od swojego clipu i prawym na to i pan crop.
w tym momencie ustawiasz gdzie ma być ten głośniczek itd.itd.itd. ;]

PS; jezeli o czymś zapomniałem to sorry, pisze na szybko :D
Odpowiedz
a ta migająca bomba?:D, a i jak nadać np temu wykrzyknikowi czas ze ma byc np 3 sekundy?prosze o odpowiedzi noobowskie(jestem nowy)dopiero dzisiaj mam stycznosc z tym programem
Odpowiedz
Ustawiasz na osi czasu, przesuwasz suwak żeby był tylko przez 3-4sekundy (dla przykładu), a jeśli chodzi o światełko to nie wiem.

@Edit

A jeśli chodzi o światełko możesz nagrać jak świeci lampka choinkowa na czarnym tle i to wrzucić odpowiednio czyli przycinasz film i wstawiasz w odstępach czasowych po 2-3s klip ze światełkiem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości