Klatki kluczowe w Pro Type Titler
Witam Wszystkich SONY MANIAKÓW.....
Mam pytanko...
Czy w Pro Type Titer można regulować klatki kluczowe tak jak to się robi np.w Pan\Crop-ie?
Tj, np. w pierwszej sekundzie napis jest mały a w piątej jest duży itd.....
Pozdrawiam i proszę o pomoc....
Odpowiedz
Wrrrrrrr Wchodzisz na cienką czerwoną linię... A jakbyś tak kuźwa sprawdził po prostu?
Odpowiedz
"Przez nerwów" ja się chcę tylko nauczyć a nie się kłucić.
Odpowiedz
No to się ucz, ucz...
Odpowiedz
I jak, da się? Sam też jestem ciekaw i skorzystam.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Jasne, że się da. Przynajmniej jeśli chodzi o jego wielkość, położenie, obroty itd. Nie da się "zkeyframować" zmian koloru.
Inna sprawa, że ten kto wymyślił ten system to się chyba z głupim na łby pozamieniał i delikatnie mówiąc jest mało ergonomiczny. Owszem, można baaaardzo dokładnie kontrolować nawet pojedynczą literkę, ale "drzewo zalezności" które się przy tym robi jest powalające.
Ogólnie można potraktować keyframem te wartości, które mają z boku "ślimaka".
Odpowiedz
To mi na przykłąd to nie działa, bo robię fajkiś manewr w 1 sekundzie, przechodze do sekundy np 10-tej, robię inny manewr a nic się nie zmienia z tekstem. W ogóle jakoś jak mam być szczery to dupnie to chodzi, beznadziejnie.

A wiesz czemu nic Ci się nie dzieje? Bo najpierw ZAZNACZ ten "wirnik/spiralę", CLICK! I potem rób. Taki interfejs ma np. AAE
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
No to też mówię, że ProType jest średnio przyjazny... Ale nie rozumiem, jak nie chodzi. Mnie chodzi (chyba że gadasz sam ze sobą). Klikasz czy to cały napis, czy "potomka" ("Navigate to child"), klikasz ślimaka, robisz z tym co tam chcesz. Przesuwasz suwak na inną sekundę i to co tam masz do przesunięcia. I działa. A że niewygodnie... albo inaczej - mnie się akurat nie podoba.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości