Podkreślenie tekstu
Witam ponownie SONY MANIAKÓW....
Mam pytanko.....
Jak zrobić podkreślenie tekstu takie jakie jest widoczne na filmiku...?
Pozdrawiam i proszę o pomoc.......
Odpowiedz
Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to zrobienie tej lini w oddzielnym programie graficznym. Ewentualnie solid color i maski
Odpowiedz
(08-01-2010, 17:57)tidzu napisał(a):  Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to zrobienie tej lini w oddzielnym programie graficznym. Ewentualnie solid color i maski

Bzdura. Kombinować trzeba. Da się kombinować nawet w Vegasie.
Robisz sobie białą, długa linię. Użyj rzeczy z generator media. Skomponuj własną. Możesz też wzbogacić ją o jakieś filtry. I potem Cookie Cutter z wtapianiem. Działa, prawda?

Sztuką tworzenia jest spryt, kombinatoryka i myślenie.
Oczywiście ja bym to zrobił w programie graficznym i skorzystał z importu do Vegasa, ale jak ktoś się nie zna na grafice to pozostaje mu sam Vegas.

Prawda Efixie, mój mentorze?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Jasne, tyle, że Tidzu napisał dokładnie to samo co Ty. Tyle, że w skrócie.
Generalnie pracę sobie trzeba ułatwiać a nie utrudniać. Też bym sobie to jakiś png czy tga "dopieszczony" do zastosowań i ewentualnie potem obrabiał w Vegasie. Ale pewnie, można i w samym Vegasie, tylko po co?
Odpowiedz
Chodzi zapewne użytkownikom o najprostsze metody, które nie wymagają wysiłku :)

P.S.
No tak, napisał. Ale nie wiem po co się "zgrywać" i szastać takim nazewnictwem gdy rozmawia się z użytkownikami neidoświadczonymi. Lepiej jest i przyjemniej dla nich, łatwiej im to objaśnić niż odpowiadać w stylu: "Zrobisz to dzięki maskowaniu i kluczowaniu w odpowiednim momencie".
Czasami nawet i ja nie wiem o co ludziom chodzi (na przykładzie np. budowy stron - bo na tym się nie znam).
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości