Vegas od "A" do "Z"
Jak wiecie robie video poradnik pt. "Vegas od A do Z"
Poradnik będzie podzielony na części 5-10 minutowe.
Każda część to inny rozdział.
A rozdziały będą takie:
1. Pobranie, instalacja i pierwsze kroki.
2. Napisy, przejścia, efekty.
3. Projekt - zaczynamy tworzyć.
4. Robimy proste intro.
5. Renderowanie - koniec pracy

Jeżeli macie pomysły co mogło by się w poradniku znaleźć piszcie. I jak byłby ktoś tak dobry i zrobiłby logo naszego forum(takie jakie np. logo TVN itp.) - byłby znak wodny z darmową reklamą forum.
-=:!EDIT!:=-
Jeżeli macie jakąś muzykę, która by leciała cały czas w tle też dawajcie.
Wynagrodzenie:
Wpis w napisach końcowych i w opisie filmu.
Odpowiedz
Zrobię logo forum w photoshopie, potrzebuję tylko czcionki takiej jak w sygnie na górze strony i wskazówek co ma się w nim znajdować. :-) Mogę pomóc w powstawaniu tutków również w inny sposób... powiedz tylko słowo. (:P)

Moim zdaniem 'pobieranie" (czyt. piracenie) to nie jest dobry pomysł, aby to prezentować.
A tak w ogole twoj plan jest baaardzo ogolny. Rozpisz go troszkę -pkt po pkt. co będzie prezentował, to zrobimy korektę i ulepszymy to troszkę. (hm,?) :->

Edit; A może tak - zrobić część dla typowych Beginners, gdzie omawiane będą WSZYSTKIE podstawy (np. montowanie video z wakacji, nagrywanie tego na DVD z prostym menu, aby cała rodzinka miała banany na twarzach). A potem część drugą z bardziej zaawansowanymi opcjami i triczkami (maski, efekty video, panorama, kluczowanie koloru...)?
Odpowiedz
No ale pobieranie to nie tylko "piracenie" pobrać można np. z głownej strony sonyvegas tam z tego co wiem jest pare triali :P
[Obrazek: firestorm2cy2.jpg]
Odpowiedz
Nie wciskaj mi tutaj Wrzochu. :-P ty też pewnie masz triala. hm? <I tu cie mam!~>
Odpowiedz
Chodzi o pobieranie trial'a z strony "SonyCreative" i instalacja itp.
Jak chcesz to mogą być dwie serie - na wersje movie i pro:
movie - gdzie omawiane będą WSZYSTKIE podstawy,aby cała rodzinka miała banany na twarzach.
PRO - z bardziej za awansowanymi opcjami i trickami (maski, efekty video, panorama, kluczowanie koloru...)
ps. mam 30 sec przydatnego materiału xD
ps2. Co do rozpiski myślałem że coś wymyślicie
ps3. Myślę że Tomi może zrobić dział na forum dot. tego poradnika. Mieli by do niego dostęp tylko ludzie zajmujący się poradnikiem. Co Wy o tym myślicie??
Odpowiedz
Nie będzie z tym problemu. Jeżeli chcecie to zrobię taki dział i będą mieli dostęp tylko Ci, którzy pracują nad projektem.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Dobrze, przyda się taki dział. :-)
Odpowiedz
To napiszcie qpatrykowi na PW kto by chciał nad tym pracować, qpatryk zrobi listę, prześle mi a ja wam udostępnię odpowiedni dział.
Odpowiedz
Oki więc kto chce nad pracować niech pisze mi na PW a i niech napisze co będzie robił.
Odpowiedz
Dział już stworzony zróbcie listę i mi prześlijcie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości