Dłuższe filmy na YT
YT wydłużył limit z 10 na 15 min, zawszę to coś, rozmiar maksymalny bez zmian. Przypominam, że na początku istnienia serwisu nie było ograniczeń długościowych.
Odpowiedz
Ja czekam aż wprowadzą ograniczenia jakościowe...
Odpowiedz
Ja jestem zadowolony z tego, że nie robią jakichś poronionych limitów jak vime.com jak nie masz wykupionego konta premium. YouTube nie prowadzi w ogóle kont premium i to mi się podoba, oby swojej polityki nie zmieniali.
Odpowiedz
A jeszcze miesiąc temu musiałem podzielić filmik na dwie części (po 7 minut każda) żeby go wgrać, chyba usunę i wgram w całości teraz :)
Odpowiedz
No rany Boskie, tylko dlaczego TAK PÓŹNO?!
Nie mogli tego wcześniej zrobić? To bardzo potrzebna opcja była!
Tym bardziej, że osoby ze starym kontem, np. z 2006 roku mogli publikować bez limitu czasowego.
To była jawna dyskryminacja, bo dlaczego prawo nie było równe dla wszystkich?
A ja się jeszcze bardziej wkurzałem, bo zmieniłem na początku typ konta z REŻYSERA na GURU i tym sposobem przepadła mi możliwość publikowania bez limitu. Co za bzdurna zależność to była! Od zmiany statusu zależał czas maksymalny filmu. Że niby reżyserzy mogli wgrywać długie filmu a inni nie. No to niechże pomyślą, każdy zatem wybierze typ (który i tak NIC NIE ZMIENIA) reżysera zamiast innego aby coś zyskać. Bzdura kompletna.
I dopiero teraz, jak piszesz, wydłużyli limity. Ja musiałem dzielić filmy na części lub publikować w innych serwisach (co tym samym powodowało spadek oglądalności) bo ich długość wynosiła 11 czy 12 minut!
Shit! Dopiero teraz.... ale lepiej późno niż wcale, co?

Jedynym pocieszeniem dla mnie to to, że mam konto partnerskie na Dailymotion i mogę wgrywać filmy bez ograniczenia czasowego.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz