Presentation of San Fierro || SA:MP
Moja kolejna produkcja.
Odpowiedz
To w ogóle do muzyki nie pasuje :/ i te cięcia czasami trochę przerażały ;D No koniec jeszcze spoko loko luźna guma, ale 90% filmu możesz spokojnie zrobić na nowo. Jak masz wolną muzykę, to nie robi się szybkich cięć, czy szybkich przybliżeń bo to razi po oczach od razu.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Zawsze zanim zabieram się za kręcenie dobieram sobie muzykę, aby później wiedzieć jak bardzo ma być dynamiczne dane ujęcie. W tym przypadku jest odwrotnie. Najpierw nagrałem materiały, a później dobrałem muzykę z mojej małej biblioteczki.
Odpowiedz
Ja bym popracował jeszcze nad tym, a ogólnie to zrobił to od nowa. Zgraj sobie to na jakiegoś walkmana :D Wyjdź na dwór, nad jakąś wodę, rzekę, jezioro, zalew ;) Usiądź na ławce, włącz odtwarzacz i przesłuchaj kilka/kilkanaście razy utwór z zamkniętymi oczyma wyobrażając sobie jakie ujęcia zastosować, przejścia, efekty. Potem bierzesz kartkę, ołówek w łapę i szkicujesz scenariusz ;) Mi to pomaga...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Jakbym miał to robić na jakiś konkurs - owszem. Jednakże tak dla siebie, po co? Zrobiłem to (ujęcia + montaż) w niecałe dwie godziny.

Jednakże dzięki wielkie za radę - jak będę kręcić coś większego to na pewno wrócę do tego posta, do twojej wypowiedzi.
Odpowiedz
Zrobiłeś to w 2 godziny i od razu do ludzi? Robiąc takie klipy powinieneś zawsze się do tego przyłożyć, abyś się jednocześnie uczył, a nie rzucał innym produkcje, które nie zachwycają. Trochę szacunku dla czasu innych i swojego za razem.
Odpowiedz
Przyłożyć? Oczekiwałbym z twojej strony precyzji, konkretów, uwag. Co ci się w tym nie podoba, cokolwiek. Bo swoją odpowiedzią zupełnie nic mi nie pomogłeś, a nawet nie zasugerowałeś.
Odpowiedz
Masz tam wolną muzykę, przejścia powinny delikatnie, sekundowe, może 1,5 sekundy, sam zobaczysz. Mogłyby być dobre przejścia przez lekki blur z glowem, bądź coś w ten deseń. A TY zrobiłeś masę niepotrzebnych twardych cięć i to wygląda jakby się gra cięła. Rozumiesz?
Odpowiedz
Teraz już rozumiem. Dzięki.
Odpowiedz
Oj... aż mnie korci by tu wstawić jedną swoją machinimę. Jednak nikt jej by nie obejrzał bo trwa pół godziny. A szkoda, bo też jest popisem i umiejętności i montażu i efektów specjalnych i grafiki i scenopisarstwa, i oczywiście wizjonerskiego umysłu twórcy filmu.
Ja zawsze mam rozmach.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz