Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje intro, jazz style
Intro od początku miało być czytelne i schludne więc brak widocznych efektów to zamierzony cel.
Proszę o opinie i jeśli trzeba to jakieś rady co wypadało by zmienić. ;-)

Edit: Wstawiłem w tle miasto, lepiej czy gorzej?
Odpowiedz
Ile czasu nad tym spędziłeś?
Odpowiedz
Proste a i tak cieszy oko.
Odpowiedz
WOW!!!!
Odpowiedz
Dokładnie wow!!! ale Zajebiste. Naprawdę szacun.

A tak na serio:
Czym się chwalić?? Takie coś można zrobić w 5 min, więc po co takie wstawiać wogóle? Popatrz sobie na intro buncha i porównaj je ze swoim. Do dobrego intra trzeba mieć naprawdę pomysł ciekawy. A nie delikatne rozmazanie i napis, potem znika tak samo.
Odpowiedz
(07-31-2010, 12:23)Mikeros napisał(a):  Czym się chwalić?? Takie coś można zrobić w 5 min, więc po co takie wstawiać wogóle? Popatrz sobie na intro buncha i porównaj je ze swoim. Do dobrego intra trzeba mieć naprawdę pomysł ciekawy. A nie delikatne rozmazanie i napis, potem znika tak samo.

Dzięki, ale wiesz... takie intra jak to powyższe są całkowicie akceptowalne.
Ja znam 90% ludzi, którzy robią tak zwieśniaczałe intra że ręce opadają.
Nawrzucają bez składu i ładu efektów, w tle jakieś niepotrzebne szumy, dodatkowo jaskrawe cienie i przesuwające się smugi. Wyglądają takie loga ohydnie, paskudnie. Jestem pewien, że jak wklepię "moje intro" w YT to znajde coś takiego błyskawicznie. O proszę!
... i co mnie najbardziej urzekło to to "studio" :)

KONKLUZJA: wolę takie [jak autora tematu] stylowe, osobliwe, ascetyczne intra. Niż jakieś "wygłupy" z użyciem tysięcy wtyczek.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Czasu nie liczyłem ale coś około 1- 1.5 godz, dużo kombinowałem i zmieniałem.

(07-31-2010, 12:23)Mikeros napisał(a):  Dokładnie wow!!! ale Zajebiste. Naprawdę szacun.

A tak na serio:
Czym się chwalić?? Takie coś można zrobić w 5 min, więc po co takie wstawiać wogóle? Popatrz sobie na intro buncha i porównaj je ze swoim. Do dobrego intra trzeba mieć naprawdę pomysł ciekawy. A nie delikatne rozmazanie i napis, potem znika tak samo.

Takie było założenie od początku, proste i stylowe. Tam naprawdę dużo efektów władowałem tylko każdy subtelnie i ledwo widoczny.
A jak ma zniknąć wylecieć z ekranu przy rokowej muzyce??
Odpowiedz
Mam prośbę małą, wyrenderuj to do HD, bądź podeślij mi projekt, chciałbym się temu z bliska przyjrzeć.
Odpowiedz
Mam świetny pomysł. Wpraw w ruch wokół środka te promienie i ustaw centralnie. I wtapianiem zniweluj, będzie SUPER efekt.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
@krasux
Było w HD niewiem czemu YT rozpoznał to tylko na 480p.
Odpowiedz