Problemy z renderowaniem
ok dzięki, znalazłem "obejście" - wybieram Sony AVC i tam mam już wszystkie możliwe rozdzielczości i dodatkowe opcje kodeka. W zwykłym Mainconcept moge zapisać w max 640x480 innej opcji po prostu nie ma....
Jeszcze jedno - mam plik źródłowy *.mov z rejestratora samochodowego, potrzebuję coś zmontować, w czym nie zapiszę i tak jest jakość gorsza niż w oryginale, nawet jak wybiorę render do *.mov i ustawię maksymalny bitrate to i tak porównując to z materiałem źródłowym widzę że jest minimalne rozmycie. Jest na to jakaś rada?
PS Vegas 10
Odpowiedz
Przede wszystkim witam wszystkich serdecznie. Chciałem podpiąć się pod temat, ponieważ nie chcę i nie mogę założyć nowego tematu.
Przechodząc do sprawy kiedy próbuję wyrenderować video (edytowany template w formacie mov QuickTime) pojawia mi się coś takiego.
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Renderowałem już wiele "filmików" ale coś takiego mam po raz pierwszy. Jeżeli template był w formacie mov to czy renderować do mov czy może być mp4? Próbowałem i tak i tak, ale i tak zawsze jest ten sam błąd.
Odpowiedz
gdzie tu błąd? Przecież się renderuje.

Ps. Nie czytałeś regulaminu? W sumie to nie pytanie, tylko stwierdzenie, więc znak zapytania zbędny.
Odpowiedz
Błąd polega na tym, że mam później takie "artefakty" na wyrenderowanym filmiku a nie powinno ich być.
Odpowiedz
Jakie artefakty?
Dasz jakieś konkrety? Czy mamy się domyślać i zgadywać?
Odpowiedz
Witam serdecznie Administrację i wszystkich uczestników forum jak również życzę wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń w Nowym 2017 roku.
Jestem zainteresowana jak ustawić Sony wegas 13 PL żeby móc bez problemu tworzyć wideoklipy w formacie Mp4. 
Już teraz serdecznie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości