problem przy starcie programu
wyskakuje mi jakiś błąd że program nie może znaleźć określonego modułu
co z tym zrobić?
Odpowiedz
Przeinstalować?
Odpowiedz
(07-30-2010, 21:26)efix napisał(a):  Przeinstalować?

już był przeinstalowany 2x.
Odpowiedz
a jakbyś tak mistrzu napisał coś więcej? Co prawda oglądam właśnie 145 powtórkę Harrego Pottera ale czarodziejem nie jestem. Skąd mam wiedzieć co masz na myśli pisząc "jakiś błąd" i "jakiś moduł"? Zastanów się, co piszesz, jak chcesz uzyskać pomoc. Przepisz komunikaty, załącz screenshoty.
Odpowiedz
No właśnie taka jest właśnie większość młodego pokolenia - piszą to, czego sami nie rozumieją. Najlepiej jak byś panie kolego wrzucił screena z tym błędem, jaki masz system etc.
Odpowiedz
No właśnie już po problemie i właśnie takie są polaczki na forach, nie napiszą nic mądrego ale zechcą do...ć na powitanie polską mądrością, polskie fora to kupa goovna jak widać.Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ja też pozdrawiam i nagradzam warnem, za stosunek do innych.
Odpowiedz
Cytat:No właśnie już po problemie i właśnie takie są polaczki na forach, nie napiszą nic mądrego ale zechcą do...ć na powitanie polską mądrością, polskie fora to kupa goovna jak widać.Pozdrawiam.
O, humor mi poprawiłeś ;) Nawet tego komentować mi się nie chce. Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Wykazujesz czasami choć jakiś promil empatii? Postaw się w sytuacji kogoś kto miałby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Zero konkretów to i taka odpowiedź.

Polskie fora to kupa gówna? ;) Myślisz, że jak byś zadał takie pytanie na niemieckim/arabskim/norweskim/gregoriańskim to odpowiedź dostałbyś po trzech minutach z sensowną treścią merytoryczną? Wątpię.

Nikt przecież do Ciebie nic nie ma. Po prostu podałeś, a właściwie to nie podałeś żadnych konkretnych informacji, tylko o to chodzi. Tak w ogóle to niezła hipokryzja, jedziesz polskie fora za brak pomocy. Znalazłeś rozwiązanie to czemu się nie podzielisz z nim z większym gronem? Ktoś kiedyś może mieć podobny problem i wtedy by już miał rozwiązanie i nie musiałby zakładać tematu ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz