Jak skleić film
Witam.
Może dla was wydaje się to banalne ale dla mnie nie. Mam Sony Vegas Movie Studio Platinum 8.0 (na lepszy nie mogę sobie pozwolić gdyż komp słaby).
I mam parę ujęć które chcę zmontować w całość a nie wiem bardzo jak posługiwać się programem. Chodzi mi o to żeby skleić te ujęcia dać jakieś proste przejścia i na jednym napis, bez podkładu muzycznego bez zadnych bajerów itp.Nie było by tego kłopotu gdyby działał mi WMM ale niestety mam nie działa.
Odpowiedz
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten program, zacząłem w nim klikać, kombinować, przestawiać, sprawdzać... W ten sposób nauczyłem się większości rzeczy, które wiem.

Znajdź w programie zakładkę Explorer, w nim katalog ze swoimi klipami/filmami, przeciągnij jeden z nich na okno montażu (timeline, to te najszersze okno z kilkoma poziomymi warstwami/ścieżkami), potem kolejny klip obok i zacznij się nimi bawić (najedź jednym z nich na drugi, klikaj ikonki, przyciski itd.). Całą resztę znajdziesz na forum.
Odpowiedz
No coś udało się skleić. Tylko nie wiem jak zapisać biorę save as to wyskakuje 00000001.restored.vf.
Odpowiedz
... lepiej zacznij przeglądać forum i czytać, chyba, że chcesz szybko stąd wylecieć.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości