bukowno trip 2010

filmik z treningu spędzonego w bukownie,jest to mój pierwszy większy projekt w sv9[/align]...wczesniej bawilem sie movie makerem i ulead video studio.komentarze mile widziane:)
Odpowiedz
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajne i ciekawe ewolucje niestety bez ciekawego podkładu muzycznego, a z drugiej strony "gówna w lesie" słabe oświetlenie i trochę przydługawy film.
Odpowiedz
Mi się podoba. Jeżeli montażysta poprzednio bawił się w WMM to jest skazany na sukces.
Fajny efekt, gdy otwierają się drzwi w pociągu. Z początku też fajny twardy montaż.
Tylko nie rozumiem czemu słychać szum wiatru? Lepiej jakiś podkład dać.
Też fajnie zaplanowany film, pare scen fajnych.
No i gratuluję takich umiejętności, nauczcie mnie.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

filmik o tym samym, ale zobaczcie jak zmontowany...
Odpowiedz
Fajny wstep , dosc orginalny ale reszta slaba. Oczywiscie mowa o montazu. Monotonne ujecia , brak podkladu muzycznego i oczywiscie za dlugi . Teraz nie wazne na czym to montujesz, ze sie przesiadles dopiero z movie makera tez nic mi to nie mowi. Przy nastepnym filmie uzyj SZTUKI , nie wazne jaki to program , jakie narzedzie twoja wyobraznia sie liczy.
Odpowiedz
Tak trochę off-topic. 'Yamakasi' był może filmem klasy B, ale całkiem sprawnie zrobiony. Generalnie stanowił bardzo dobry wzór jak można pokazywać taki cyrk. Z bliżej nieznanego powodu, każdy, kto potrafi zrobić salto w powietrzu, czuje przemożną potrzebę prezentacji tego na YT, byle dużo i długo - i nie cholery nie chce wziąć za wzór filmu, od którego zaczęło się to szaleństwo. Swoją drogą idę w zakład, że gdyby tematyka nie zahaczała o młodociane gangi a chłopaki nie uciekali przez większość filmów przed policją, pies z kulawą by się tym nie zainteresował. I przy całym szacunku do wielokrotnie niesamowitych umiejętności, wprowadziłbym dla amatorów tej rozrywki wyższe składki ZUS, NW i podatki. Dodatkowo wyłapywał bym takich przychlastów z ćwierćmózgiem (albo bez) którzy malują bo publicznych obiektach i kazał zlizywać tę farbę albo wpierdalał takie grzywny, żeby musieli kredyty zaciągać na spłatę.
Wracając do filmu - przydługi, nudny, bez pomysłu, jedyny fajny moment to rzeczywiście pomysł z drzwiami.
Odpowiedz
Ja tam aż tak krytyczny nie jestem. Efekty mi się podobały z początku - otwierające się drzwi i "rwany", dynamiczny montaż. Potem trochę szum wiatru i dłużyzny nieco psuły dobry początek, a końcówka (las) to już nie wiadomo co.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Szacun za backflip'a z rąk ... ogólnie skill nie zbyt wysoki ... Film za długi :( Mogliście zrobić dynamiczniejszy i od razu by się lepiej oglądało ... poćwiczcie nad estetyką flipów ;]
Odpowiedz
Swojskie chłopaki, ja też z Świętochłowic :P

Ogółem fajnie zrobiony filmik, zostawiliście komentarze kamerzysty - fajnie, fajnie. Umiejętności też super. Pobawisz się jeszcze trochę z Vegasem i będzie dobrze.
Odpowiedz