Jak powrócić do ustawień pierwotnych?
uczę się zrobiłem kilka efektów, ale nie umiem ich teraz cofnąć, każdy kolejny importowany film od razu ma te efekty, jak powrócić do ustawień pierwszych???????????
Odpowiedz
CTRL+Z? Albo usuwasz efekt normalnie kliknięciem. Bez przesady.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
(07-27-2010, 15:30)tomislater napisał(a):  CTRL+Z? Albo usuwasz efekt normalnie kliknięciem. Bez przesady.

sorrka pierwszy dzień na vegasie, ale chyba nie do końca o to chodzi , rozumiem, że ctrl+z cofa wykonaną edycję, ale zrobiłem taki rozmazany obraz potem wykonałem jeszcze kilka innych edycji i teraz każdy importowany film, nawet po zamknięciu vegasa i otworzeniu go ponownie od razu jest rozmazany jak zastosuje ctrl+z to mi cofa tylko import. Pewno mam wciśniętą jakąś pierdółkę, ale na razie sam jeszcze nie mogę dojść co to jest, dlatego poprosiłem o pomoc.
Odpowiedz
Jak byś mógł - pokaż o co chodzi, bo zbytnio nie rozumie tego co piszesz.
Odpowiedz
albo on zrenderował film i teraz sie dziwi dlaczego ma efekty jak wrzuci klip.
albo odrazu po starcie Vegasa mu sie wczytuje projekt.
albo coś o czym niewiem xD
Odpowiedz
już dziękuje za pomoc, wiedziałem że to jakaś głupotka, dopiero zapoznaje się z tym programem, do tej pory zajmowałem się jakimiś amatorskimi programami, więc tu się chyba jeszcze trochę zejdzie. A chodziło mi o przycisk Preview Quality, który musi być ustawiony na full w innym przypadku rozmazuje obraz. Tak nawiasem mówiąc jeszcze nie wiem do czego to ma służyć, ale pewno do tego też dojdę.
Odpowiedz
Cytat:A chodziło mi o przycisk Preview Quality, który musi być ustawiony na full w innym przypadku rozmazuje obraz
? :D Chyba nie tutaj przyczyny szukasz.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz