Pudzianowski w Sejmie!

Mój pierwszy taki filmik. A drugi z Sony Vegas. Każdy komentarz się przyda :)
Odpowiedz
... jeżeli to miało być śmieszne to mnie wcale nie rozbawiło, nie wiem co inni na to.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Mnie też :)
Tylko nie byłem pewien czy to temu, że obejrzałem te fragmenty tyle razy przy montowaniu.
Teraz przynajmniej wiem.
Odpowiedz
To po co wrzucasz coś co nawet Ciebie nie bawi?
Odpowiedz
Liczyłem, że kogoś rozbawi. Dziwne, nie?
Odpowiedz
Gratuluję dobrej zabawy, dzięki której nabyłeś cennego doświadczenia w animowanych maskach. Wyszło całkiem nieźle patrząc na inne filmy tego typu w internecie. Brnij dalej w stronę staranności a może uda Ci się wkręcić do jakiejś ekipy potrzebującej kogoś od efektów specjalnych. Jednak jeśli chcesz zostać twórcą śmiesznych filmików, musisz popracować nad swoim poczuciem humoru - skoro sam przyznajesz, że filmik nawet Ciebie nie rozbawił, nie oczekuj, że rozbawi innych. Są oczywiście wyjątki, ale zazwyczaj są to osoby śmieszne na co dzień;). Pamiętaj: pomysł na film jest bardzo ważny i tworząc film zadaj sobie pytanie- co widz otrzyma w zamian za poświęcone filmowi te kilka minut czy nawet niecałą minutę.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Ja czekam na komentarz Efixa.
Wczoraj w nocy przy przeglądaniu forum natknąłem się na jeden jego komentarz odnośnie filmu z tzw. fragmovies i nie mogłem się przestać śmiać przez 10 minut (a jak zobaczyłem odpowiedź autora filmiku na jego komentarz to miałem zapewnione kolejne 10 minut uciechy).

A co do filmu: maskowanie... okej! Okej jak na takie coś oczywiście. Humor - inna kwestia.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Swoją drogą to widzę, że najlepszym sposobem na komentarze pod filmikem na tym forum to zrobienie jakiegoś gówna :)

Szkoda, że tak do tego podchodzicie. Ja też lubię sobie czasem po kimś pojechać i nie przeszkadza mi to, że teraz wy podsumowujecie mój filmik bo rzeczywiście wyszedł zjebanie.
Odpowiedz
Tu się mylisz, bo najczęściej komentowane są filmy bardzo dobre, bądź słabe, ale w które zostało włożone sporo pracy i komentarzami większość próbuję niejako nakierować twórcę filmu, aby lepiej spożytkował swój zapał do pracy, by następne dzieło było o wiele lepsze. Choć faktycznie niektórzy krytykują dla samej krytyki.
Odpowiedz
Bunch, co to za filmik???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości