For My Love

Jest to początek mojej zabawy z tym programem :)

Prosze aby nie zjechac mnie odrazu :)
Odpowiedz
Hmm, jeżeli chodzi o montaż to widać trochę niedociągnięć oczywiście jak w każdej produkcji ;p Ale jeżeli to jest pierwsza produkcja pokazana szerszemu gronu to mi się podoba ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
nie wiem co mam napisac... hehehe no nie wiem.... wytrzymalem 2 min sory.. ;/
Odpowiedz
(05-06-2009, 19:05)Ancer napisał(a):  nie wiem co mam napisac... hehehe no nie wiem.... wytrzymalem 2 min sory.. ;/

Spoko :) ale az tak zle?
Odpowiedz
Uoh. :( Nie mam zielonego pojęcia skąd wy bierzecie takie "super" nuty. Nie moje klimaty. Taniec? Jak on się nazywa? Będę mógł odpowiedzieć stanowczym "NIE" jak ktoś się spyta czy mi się takie śmieszne wygibasy podobają. :P (swoją drogą - strasznie podobne do pracy Effecta)
Montaż nie razi w oczy, ale brak Ci wyczucia i film zawiera mnóstwo błędów (z sensem tworzenia takiego czegoś na czele - haha ale jestem zły.). Kluczowanie koloru jak się "zamyślałeś" było dobre.
Podsumowując: łapki w dół -,- , ale mogło być gorzej.
Odpowiedz
Intro na początku w ogóle nijak się ma do muzyki, potem myśli na niebie, zdjęcie... może i fajny pomysł ale pomyślał bym bardziej by chmury jakoś zmieniły się powoli w to zdjęcie, rozeszły się np. i odsłoniły je, coś takiego. Potem już Twój taniec, sam nie rozumiem tego stylu zabawy, więc ciężko mi ocenić czy to dobre, czy nie.
Tak czy owak, jak na pierwszy raz całkiem nieźle. Najważniejsze by kobieta której ów filmik dedykujesz była zadowolona:)
Odpowiedz
wg mnie "For my love" nie mówi nic o tym, że w tym filmie pokazujesz swoje taneczne możliwości. Uważam, że chyba lepiej by było, gdybyś zrobić dwa filmiki...w jednym skupił się na tańcu i na tym by nie tylko efektownie tańczyć, ale także żeby efektownie to nakręcić...a w drugim powinieneś się skupić na Twojej "love".
Odpowiedz