plazma WXGA (852x480) a x360?
Witam. Przymierzam się do kupienia taniej plazmy z drugiej ręki z allegro, ceny takich tv z takimi rozdzielczościami ostatnio są bardzo atrakcyjne więc już sobie ostrzę na nie widelec i nóż lecz trochę się boję ich małej rozdziałki WXGA 852 x 480 :/
taki tv miałby mi służyć do 3 rzeczy:
1. odtwarzanie filmów (dvd ripów) z kompa, podłączenie dvi
2. wyświetlania obrazu z konosli (x360), podłączenie hdmi lub dvi
3.odtwarzania tv sat z tunera, podłączenie pewnie euro i format sd nie hd

Wiem na jakiej zasadzie to działa, że elektronika plazmy skaluje mi rozdzielczość ale wiem też taka czynność pogarsza obraz i czasami jest on nie do przyjęcia, Więc prosiłbym kogoś kto miał z taką plazmą do czynienia i wypowiedzenia się na temat, czy obraz będzie żyleta pozdrawiam
Odpowiedz
Nie znam się na plazmach, ale skoro mówisz, że masz tam rozdzielczość 852x480 i masz zamiar sobie grać na xboxie to czy jest sens? ;o

Na jakości w takim przypadku to stracisz już chyba z kilka razy, skoro gry na Full HD wychodzą?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Dorzucę jeszcze, że plazmę trzeba raz do roku zregenerować w odpowiedniej placówce. Możesz się więc wpakować w wydatek, który po roku może wylądować na śmietniku. Nie lepiej LCD?
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Niestety gra na xboxa są w rozdzielczości HD ready (1280x720) więkosć najpopularniejszych(choć ja mam podłączne kablem HDMI i odpalą na konsoli rodziałke 1080p. Jednak różnica w jakości między HDMI i zwykłym kablem AV jest bardzo duża.
Odpowiedz
Mikeros - nie mogę odpisać Ci na PW bo wyłączyłeś taką opcję.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości