Mini Movie
moj nowy krótki filmik.
Odpowiedz
niestety tylko pojedyncze fragi? czy ta gra ma taką mechanike że inaczej się nie da?
Odpowiedz
ma mechanikę że rozwalasz przeciwników po 3-4 naraz ale to można zrobić tylko na publikach z noobami,a że ja gram na ESL i tam pokazuję filmy to nagrywam z meczów 1on1 i meczów 3on3,niestety na takich meczach nie ma sieczki jak w CoD tylko właśnie pojedyncze wykańczanie się :p
Odpowiedz
Oglądam mnóstwo frag movie, ale ten rodzaj akurat mnie nie bawi (strasznie mi zalatuje CS'em;)), mimo to nie mogę odmówić skilla - dobre oko i ręka.
Teraz złe rzeczy... Posklejałeś w kupę kilka akcji i dodałeś kilka efektów. Koniec. Film jest "pokazem slajdów" z kilku(nastu) meczy, okraszony dziwną muzyką, zupełnie niezgraną z obrazem. Efekty ni w pięć ni w dziewięć, nie wiem po co i dlaczego akurat w takich miejscach. Intro skopiowane z Video Copilot, outro widziane tutaj w tutorialach.
Film jest nudny. Przepraszam, że to mówię, ale jeśli chcesz nadal coś sklejać, staraj się temu nadać jakieś tempo, chociaż śladowe ilości scenariusza czy opowieści. Nie wystarczy zbić razem deski, zeby wyszły drzwi. Trzeba jeszcze popracować z papierem ściernym, dłutem i frezarką;)
Odpowiedz
zrozum że to nie jest na jakiś pokaz ani konkurs tylko posklejany filmik w 2 dni i dany na YT zeby pokazać kolegom co z nimi gram ^^ co do CSa,widziles kiedys grafe Crysisa?xD tak wygladaja tylko pojedynki 1on1,gdybys zobaczyl pelne mapy z gry (bo te są zrobione na potrzeby ESL) to bys sie zastanowil czy Twoj komp by to uciągnął ^^ (moj niestety zatrzymuje sie na srednich detalach xD)
Odpowiedz
Rozumiem:) Ale skoro skleiłeś go na chybcika dla kolegów, to dlaczego chwalisz się nim na szerszym forum?
Widziałem Crysisa, grałem w niego i parę(dziesiąt) innych gier - grafika nie robi na mnie wrażenia już od dawna. Co więcej, sam grałem w Q3 przez wiele lat na takich ustawieniach, że nawet Wolf3D wyglądał chyba lepiej;) W porównaniu z CS'em chodziło mi raczej o rodzaj rozgrywki - mi się on nie podoba.
Nie skrytykowałem Twojego filmu, żeby Ci dokopać. Skrytykowałem go, żebyś następnego zrobił lepiej:) Musisz się liczyć z takimi opiniami publikując swoje prace.
Odpowiedz
po to je publikuję ^^ nie siedzę dużo przy sony vegasie,nie mam jakiegoś editingu żeby robić 5 minutowy film kilkanaście dni jak niektórzy,chciałbym tak umieć ale poprostu nie mam czasu ^^
Odpowiedz
Uwielbiam, jak się ktoś tłumaczy w ten sposób. "Odczepcie się ode mnie, nie mam czasu jak inni" - stary to wrzucaj takie filmiki na YT i niech tam kończą swój podły żywot. Skoro tak cholernie szanujesz swój czas, to może szanuj też nasz i nie zawracaj dupy przy takim podejściu.
Odpowiedz
Ja nigdy nie lubiłem takich filmów jak te wszystkie Fragmovies. Rozumiem montowanie ujęć z gry, gdzie wykorzystane zostają ujęcia nie tylko z perspektywy pierwszej osoby, przedstawione w ciekawy sposób jakieś dynamiczne, efektowne akcje z dobrymi ujęciami i tak dalej. Każda inna gra niż FPSy.
W nich nie ma absolutnie NIC ciekawego i godnego uwagi. Wielki karabin albo celownik na ekranie przez 100% czasu i finito, tak do znudzenia przez cały film. Nawet nie widać w większości przypadków co się dokładnie dzieje.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
efix nikt Ci nie kazał tego oglądać,niewiem,ktoś wparował Ci do domu i kazał oglądać wszsystkie filmy z tego forum czy jak?xD
Odpowiedz