.mov - nie działa?
Yo.
Nagrywam sprzętem, który ma wideo w formacie .mov
Kiedyś również tak było i elegancko montowałem w vegasie, teraz jak chcę przeciągnąc klip do ścieżki video w formacie mov, obraz ma całe czarne tło, a sam dźwięk działa poprawnie. Czy wie ktoś jak zrobić, by normalnie wyświetlał się klip wideo, a nie czarne tło? Pozdrawiam
Moderator i o takie rzeczy pyta? Zaktualizuj quicktime do najnowszej wersji. Masz jakieś kodeckpaki?
Możesz jeszcze zainstalować QT Alternavie czy coś w tym stylu albo namieszałeś w systemie ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Tak, mam kodeki KLITE.
Zaaktualizowalem do najnowszej wersji i dalej format .mov sie nie wczytuje. Wie ktos jak moge to naprawic? Używam vegasa 8.0a
Wywal to dziadostwo, zazwyczaj sprawia problemy przy montażu. Dla normalnego pc, jest ok, instalujesz raz i masz spokój, odtwarzasz większość filmów, jeśli montujesz, jeszcze raz napiszę - wywal to.

Instaluj ffdshow, a resztę gspot podpowie co potrzeba.
Dobra, zrobiłem tak jak mówisz, zainstalowałem ffdshow i nadal obraz nie działa w SV.
Do tego quick time , powinno działać.
No quick time też mam zainstalowanego. Ale z tym ffdshow nic oprócz zainstalowania nie robiłem.
Coś mi się wydaje że masz tam straszny bałagan, ja mam takie zestaw ffdshow + quicktime + canpus od kamery i mi działa ten mov, coś masz nieźle namieszane w systemie.
CodecSniper i przystąp do działania Kubolu ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości