Problem z ,,Render As''!!!
Jestem nowym posiadaczem Sony Vegas Pro 9 i MAM WIELKI PROBLEM.Zrobiłam filmik na YT ze zdjęć i piosenki który trwa 2:23.Niestety po renderingu plik miał aż 79,8 MB.
Mój sprzęt:
Procesor:Procesor Intel® Pentium® Dual CPU T3400 @ 2.16GHz 5,1 4,1
Pamięć (RAM) 3,00 GB
Grafika NVIDIA MCP79MVL 4,1
Typ systemu:32b
Mam laptopa MSI!

Ustawienia:
[Obrazek: Proporties.JPG]
[Obrazek: Audio.JPG]

[Obrazek: Render%20as.JPG]

Custom:
[Obrazek: audio%20ra.JPG]
[Obrazek: visei%20ra.JPG]
[Obrazek: Bit%20rate.JPG]
[Obrazek: Index%20sammery.JPG]
[Obrazek: project.JPG]

Bardzo proszę o pomoc!!!Chciałbym żeby rozmiar pliku był zdecydowanie mniejszy i w jakości HD.Może jakieś kodeki , albo zmienić coś w Custom.Z góry dziękuję:)
Odpowiedz
To i tak mało jak na 2:23 i HD, jeśli chcesz zmienić to możesz pokombinować z sony AVC, bądź z AVI (dać jakiś codec) ale to i tak dużo nie da.
Odpowiedz
Cytat:Niestety po renderingu plik miał aż 79,8 MB.
Renderujesz do HD do kontenera WMV, który zapisuje zjebanym kodekiem tak, aby mało ważyło i 80MB to jest dla Ciebie za dużo? Jebnę na cycki zaraz.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Zjedź z bitrate, (audio z 192kbps na 128 lub nawet 96, video z 5Mb na 4 lub nawet 3) - oczywiście odbywa się to koszem jakości.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Może zapisać jako avi i kompresja kodekiem XviD w VirtualDubie? Ale specjalista nie jestem więc nie wiem. Pozatym 80mb powinno się wrzucać krócej niż godzine.
Odpowiedz
Heh tylko ze filmik 80mb prz necie 1mega to sie bd wysylal jakies 200Min :D
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, mi zapisuje stosunkowo mało ważące pliki (ja renderuję w rozdzielczości SD) w *.mpg, (Main Concept MPEG-2) tylko HD zapisze CHYBA *.m2t (MPEG-TS) i nie wiem czy Youtube to strawi.

Według mnie nie da się tego już bardziej skompresować bez utraty jakości.

Chyba że uda Ci się wrzucić rara na Youtube... << Żart...
Odpowiedz
Niezależnie od żartu - kompresowanie rar, zipem lub czymś podobnym pików wideo jest zasadniczo bezcelowe, plik spakowany czasem bywa większy od oryginalnego.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości