Where is Danny-trip
Witam . To filmik z naszego ostatniego wypadu na gore Parnassos. Po mojej pierwszej prezentacji filmiku na tym portalu minelo troche czasu , otrzymalem sporo ciekawych komentarzy z ktorych wyciagnalem wnioski . Licze , ze i teraz wprawni SONY VEGSIARZE mnie nie zawioda , i podsuna pare pomyslow.

Przy szybkich ruchach obraz sie rozmywa , jak to moge poprawic? sprzet to CANON LERGIA HS F100.
Odpowiedz
Mi się podobało :) Ale czuję jak by czegoś jeszcze brakowało :]

Co do rozmywania filmu to przestaw na każdym klipie resample na disable resample, powinno pomóc.
Odpowiedz
Ujęcia kamerą rewelacyjne, jakość również. To, co najważniejsze w tym filmie jest w moim stylu, wielki plus!
Odpowiedz
a ja mam mieszane uczucia co do klipu, wg mnie ujecia sa zbyt statyczne i niezbyt dynamiczne. Wg mnie do takiej dyscypliny tempo powinno byc wrecz ''zabojcze'' ;) moglo byc dynamiczniej nie mniej jednak ujecia sa naprawde dobre tylko ja widzialbym inny klimat w tego typu produkcjach :) pomysl tez moze nad jakimis kolorkami z MB bo az sie prosi zeby dodac jakis ladny kontrast :) aha, i jeszcze ten efekt z chmurami na koncu wg mnie niezbyt Ci wyszedl, chmury zbyt szybko sie zatrzymaly :) tyle odemnie, pozdrawiam :)
Odpowiedz
Ujecia sa statyczne bo poprostu chcialem pojezdzic na rowerze a nie tylko kamerowac (tym razem) wiec wpadlem na pomysl filmu-pocztowki , dajacego maly smaczek z tego co robilismy i oddajacego klimat jaki nam towarzyszyl (szybka akcja panuje w innych moich filmach , pamietajmy tez ,ze to jest MTB a nie BMX z chaotyczna napierdzielanka) .
Chmury fakt kiepskie , ten efekt nazywa sie LENIEM ;)
"pomysl tez moze nad jakimis kolorkami z MB" co to jest MB?
DZIEKI
Odpowiedz
MB - Magic Bullet plugin do Vegasa z kilkoma ciekawymi opcjami korekcji kolorow :)
Odpowiedz
Magic Bullet.
Odpowiedz