Magic bullet looks - problem
Jestem już dość doświadczonym moviemakerem , ale jednego nie wiem
mam sony vegas 7.0 e i gdy zainstaluje magic bullet looks podczas ładowania vegas crashuje i nie moge nic zrobić mój sprzęt amd sempron 2500+ (1.8 Ghz) 768mb ram ati radeon 9600 pro piszę podzespoły aby mogłoby być pomocne w rozwiązaniu problemu
Odpowiedz
Oryginał magic bullet? Masz wersję wspierającą vegasa 7e?
Odpowiedz
informacje na temat sprzętu już zebrałeś, teraz zbierz informacje na temat "zwałki" - co dokładnie się wyłożyło (podejrzewam moduł którejś z wtyczek, choć niekoniecznie) i z tymi informacjami (numer błędu, co wywołało, adres ) spróbuj najpierw coś znaleźć w googlach (jak znajdziesz to oznaczałoby, że problem jest powtarzalny). Jak to nie pomoże, dopisz tu wspomniane wyżej szczegóły. Podejrzewam jednak, że jest to już stary zestaw wtyczek i może uda się znaleźć nowszą wersję. Inna kwestia to czy wtyczki były "patchowane"...
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
@krasux wersja trial wspierająca wszystkie wersje vegasa
@vm-rexor jakie wtyczki ? i jak sprawdzić numer błędu (pod tym względem jestem kompletnie zielony ) i problem powtarzalny bo mój kolega też ma ten problem ps. ładowanie zatrzymuje się na initializing audio engine i crash
Odpowiedz
Domniemam, że przy crashu pojawia się okienko typu "Program wykonał nieprawidłową operację, nastąpi jego zamknięcie". Wtedy trzeba kliknąć "szczegóły" i znaleźć rodzaj wyjątku, oraz co dokładnie go wywołało. Polecam dorwać jakiegoś kolegę - informatyka, jeśli nadal będziecie mieli problem z odczytaniem szczegółów "zwałki".
Odpowiedz
wyskakuje mi coś takiego jak klikne click for details http://img204.imageshack.us/f/beztytuupyz.png/
Odpowiedz
Wpisałem nazwę "crashującej się" biblioteki do googli i z informacji, które wyczytałem(a było ich sporo), wynika, że ten błąd wyrzuca najczęściej na niektórych wersjach scrackowanego Vegasa, czasami pojawiały się wpisy, że aktualizacja do SV 8 pomaga.
Odpowiedz
w takim razie co mam zrobić ? zalezy mi bardzo na mbl . Miałem sony vegas 8 to też nie działało dla mnie to jest bezsens widziałem wymagania mbl i było one mniej więcej takie Pentium IV 2.0ghz 1GB ram windows VISTA 32bit . jakieś pomysły ?
Odpowiedz
To niemożliwe, bo 9-tka ma XP w wymaganiach ale to nieważne bo powinno ci pójść choć będzie się renderować tak długo że hej, powiedz, masz oryginalnego vegasa? Zainstaluj trial 9-tki bądź KUP COŚ LEGALNEGO!!!
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
(07-25-2010, 19:38)kaytek napisał(a):  To niemożliwe, bo 9-tka ma XP w wymaganiach ale to nieważne bo powinno ci pójść choć będzie się renderować tak długo że hej, powiedz, masz oryginalnego vegasa? Zainstaluj trial 9-tki bądź KUP COŚ LEGALNEGO!!!
Jeżeli chodzi ci o sony vegasa to sv 9 chodzi mi bez problemowo ALE MAGIC BULLET LOOKS NIE działa i we wszystkich wywala mi ten sam błąd
a jesli masz "From 662.4 € 542.95 € ex VAT" to gratuluje"
Odpowiedz