Porgram do nagrywania dźwięku np. z gry
Witam!
Otóż poszukuje programu, który będzie w stanie nagrać czysty dźwięk. Ale nie z mikrofonu lecz prosto ze słuchawek.
Ściągnąłem już raz Super Sound Recorder i dzwięk nagrywał się perfekcyjnie. Niestety pomyślałem, że znajde lepszy i go usunąłem. Teraz przy każdym ściągnieciu Super Sound Recordera wyskakuje, że ma on Trojana. Dziwne bo dzieje się to za każdym razem. Jakiś bug oO?
Ale mniejsza o to... Próbowałem także z Absulote Sound Recorder, Arial Sound Recorder, AD Sound Recorder ale nie mogę znaleźć opcji na nagrywanie dźwięku prosto ze słuchawek.
Może ktoś zna się na tych programach i mi podpowie?
A jak nie to może ktoś ma jakiś lepszy program do takiego nagrywania.

Z góry dzięki,
pozdrawiam, szpachel!
Odpowiedz
Zmien windowsowskie ustawienia nagrywania dzwieku i nagrasz swoim programem lub np. audacity :)
Odpowiedz
w audacity nie moge znaleźć opcji nagrywania proste ze słuchawek... ;o
Odpowiedz
Bo nie musisz tego tam ustawiać. Wystarczy, że klikając w windowsowską ikonę głośnika na pasku zadań wybierzesz jako źródło nagrywanego dźwięku swoją kartę. Zamiast mikrofonu zaznaczasz np. głośniki.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
wasze pomysły są dobre tylko tej ikonki windowsowskiej nie mam ponieważ mam karte realtaka. I mam ikonke Realtek HD Audio.
Podobno przy tym nie można nagrywać dźwięku ze słuchawek czy głośników bo nie ma opcji 'miks stereo'. Ja znalazłem jednak sposób i opisze go gdyby inni mieli problem jak ja.
Wystarczy sciągnąć program jetaudio. Następnie zainstalować, włączyć i:
1. w małym okienku wejść w opcje Record.
2. tam zaznaczyć regulacje nagrywania, glosnosc CD, głośnosc wejścia liniowego oraz miks stereo i ODZNACZYĆ głośność mikrofonu.
W tej chwili w programach typu audacity można nagrywać dzwięk z urządzeń output czyt. słuchawki, głośniki.
Jedyny problem jest taki, że nie będziemy mogli rozmawiać przez programy typu teamspeak czy ventrilo ponieważ odznaczyliśmy mikrofon. Ale z tym nie ma problemu ponieważ zaraz po nagrywaniu mozemy ponownie zaznaczyć głośność mikrofonu, CD oraz regulacje nagrywania a ODZNACZYĆ głośność wejścia liniowego i miks stereo.
Potem jak znow chcemy nagrywać wracamy do 1szej opcji.

To tyle ;]
Tu zamieszczam ss'a:
[Obrazek: jetaudiog.th.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości