[GTA SA] Strangers
Witam!

Chciałbym przedstawić, tobie mój filmik, jak i również przerobiony trailer Strangers. Obróbka nie trwała zbyt długo, jednakże został odniesiony mój cel, czyli odbicie klimatu horroru.

Aktorzy:
Kinto
Nevir

Programy:

Adobe Affter Effect CS5
Sony Vegas 9.0e

Muzyka:

Strangers trailer soundtrack

Link:

Miłego oglądania!
Odpowiedz
16 sekund czołówki a potem niemal 2 minuty nudy, klimatu horroru nie osiągnąłeś, to nawet nie leżało koło półki z wyprzedażą horrorów w Tesco. Jedyne co osiągnąłeś to znudzenie widza i wkurwienie tym ciągłymi ściemnieniami zahaczającymi niema o strobo.
Sugeruję w ramach edukacji artystyczne wideo-lekturę "Lśnienia" Kubricka, "Omen", z nowszych "Dark water" i pogranie w Fear na przykład.
Czekamy na wersję drugą, poprawioną.
Odpowiedz
Hmm, zacznijmy od tego, że nie wiem o co chodzi w tym w ogóle.
Para przyjechała do domu samochodem, zaczeli rozmawiać, potem laska od niego poszła. Przyszedł morderca z nożem, a jej chłopak z shotganem zaczął chodzić po domu. Następnie zamordowali mu dziewczyne, ta wydała ostatni krzyk, a on zaczął gdzieś IŚĆ! i na końcu wyszedł z domu, nie sprawdząć co się dzieje.
No dobra, teraz do wykonania, jak to w GTA, postacie niestety odwracają głowy, troche to "dziwne", no ale CamHack, chyba by dał rade. (Będę miał chwilke, to sprawdze, ale sądze, że się da).
Ok, głowy to nie Twoja wina, nie ma co więcej krytykować.
Do nieczego więcej się przyczepić nie mogę.

Edit: Jeszcze jedno, miałbyć to horror, a na mnie to nie zrobiło wrażenia. Popieram efix'a, ogólnie to nuda.
Odpowiedz
Spróbuję w nowej produkcji czegoś lepszego. Na razie się uczę. Miał to był kontekst traileru, dlatego ,też niektórzy nie potrafią odczytać o co chodzi, jak nie oglądali całego filmu strangers.
Odpowiedz
Polecam używać CamHack'a, dzięki któremu można używać w GTA SA 'wolnej kamery' (latasz nią gdzie chcesz, a nie tylko ujęcia zza skina). Jak miałbym oceniać - 2/10, plus za chęci!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości