Dwa efekty.
Witam, mam banalny problem, nie wiem jak zrobić dwie (zapewne proste) rzeczy -_-.
1.Jak ustawić muzykę tak, bym mógł wyciszyć ją w danym momencie?(np. Utwór trwa 2 minuty, a od 30sek. do 1min, chce żeby był cichszy)?
2.W Windows Movie Makerze szło ustawić takie "rozmycie" pomiędzy klatkami.Czy w Sonym też jest to możliwe, i jeśli tak , to jak?:P

Wiem że te pytania są pewnie banalne, ale są tą dwie rzeczy na których bardzo mi zależy, a nie wiem jak ich użyć ;/
Odpowiedz
1. Wybierasz miejsce na osi czasu kiedy ma zostać wyciszone, naciskasz "s" potem wybierasz miejsce gdzie ma wrócić dźwięk, naciskasz "s" potem naciskasz Prawym Przyciskiem myszy na klip pomiędzy i wybierasz Switches > Mute

@Edit
A jeśli chcesz przyciszyć to robisz to samo tylko przeciągnięty fragment dajesz na oś niżej i tam po lewej stronie są takie suwaki jeden jest podpisany "Vol" i po prostu przesuwasz ten suwak by uzyskać pożądany efekt.

2. Pomiędzy Osią czasu a plikami użytymi do filmu są takie suwaki naciskasz na "transitions" i tam musisz pogrzebać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości