Nagrywanie filmów na Xboxa
Zatem tak, mam Xboxa 360 Elite, i chce nagrać film z jakiejś gry dajmy na to Halo albo Assasins Cread 2 ale nie wiem jak taki film nagrać (nie chce używać kamery ani aparatu gdyż wtedy film jest słabej jakości chodzi mi o to żeby go nagrać na Xboxa i potem zrzucić na kompa) i 2 rzecz czy będzie mi do tego potrzebne jakieś płatne oprogramowanie do Xboxa, i czy nie będzie problemu ze zrzucaniem filmu Xbox- PC?
Odpowiedz
Co to ma wspólnego z Vegasem?
Odpowiedz
Z Vegasem nic z tworzeniem filmów dużo. A że tylko w tym dziale mogę pisać to tu napisałem.

@Edit

W końcu jest dział Pomoc - Inne w którym jest napisane:

Jeżeli Twoje pytanie nie jest związane z efektem, pluginem, programem tylko z czymś innym, np. jakimś dziwnym rozszerzeniem, problemem z samym video, etc. Ten dział jest dla Ciebie.
Odpowiedz
Kup na Allegro jakiś framegrabber, taki za 20-50 zł (coś w tym stylu http://allegro.pl/item1138933547_sam_zgr...r_hit.html) w zupełności starczy jak masz w miarę dobry komputer. Podłącz do tego Xboxa przez chinche, dobry codec i jazda.
Odpowiedz
a można jakoś, prościej? Znaczy się taniej i szybciej?
Odpowiedz
Szybciej ? To zgrywa w czasie rzeczywistym. Może da się uruchomić jakiś program do zgrywania z ekranu (jakieś camstudio czy coś podobnego) na XBOX-ie, tylko czy wtedy będzie się dało grać, nie wspominam o tym, że soft darmowy też nie jest, więc to co zaproponował Maciek, myślę,że jest najtańszą opcją.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Możesz spróbować ściągnąć emulator gier na xboxa i wtedy nagrywać na komputerze.
Odpowiedz
Ja pierdole gościu proponuje Ci kupno najtańszego grabbera za dwie dychy, gdzie przeciętna gra na Xboxa 360 kosztuje stówę a Ty pytasz o tańsze? Tak na marginesie to pierwsze słyszę o jakimś sofcie na Xboxa do zgrywania ekranu do odpalania w tle. No ale kto wie może istnieje. I jak sądzę będzie zdecydowanie droższy od tego pudełka.
Kurcze, jesteś u mnie krok od zgłoszenia do bana.
Odpowiedz
Link do Allegro nie działa, to raz, a dwa, pytam sie o alternatywy, gdy mówiłem szybciej miałem na myśli długość dochodzenia przesyłki allegro.
Odpowiedz
Trudno się domyśleć i skasować ")" na końcu linka widzę ;] Zrób tak jak efix napisał. Zakup podłącz i zgrywaj.

Cytat:Jeżeli Twoje pytanie nie jest związane z efektem, pluginem, programem, tylko z czymś innym, np. jakimś dziwnym rozszerzeniem, problemem z samym video, etc. Ten dział jest dla Ciebie.
Tutaj chodzi chociaż o jakąś styczność z Vegasem, typu "nie wczytuje mi takiego, a takiego pliku". Przenoszę to do offtopu. Bo nic z Vegasem to wspólnego nie ma, dziękuję.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości