Szukam, porśby!
Niema takiego tematu więc zakładam. Jeśli szukasz czegoś co przyda ci się do tworzenia swojego filmu, intra itp. napisz tutaj.

Ja szukam pewnej sceny z filmu (obojętnie jakiego), przyda mi się do intra. Chodzi mi o jakąś strzelaninę w nocy lub w ciemnym pomieszczeniu. Chce, żeby było ciemno i tylko błyski strzałów rozświetlały pomieszczenie. Jak ktoś widział taką scenę to będę bardzo wdzięczny.
Odpowiedz
Jeśli znasz się nieco na obróbce wideo możesz ściągnąć fragment filmu (strzelaninę) i manipulować sobie sceną. Możesz samemu ją odpowiednio ściemnić jak i również dodać przebłyski podczas strzałów - to są podstawy w Vegasie, jeśli będziesz mieć problem - zawsze służę pomocą.
Odpowiedz
Chyba przesadziłeś z tym ściemnieniem, i to bardzo. Nie da się czegoś takiego zrobić z jasnej sceny. Co do edycji to jest ona nieunikniona ale to musi być noc inaczej wyjdzie sh&#.
Odpowiedz
Caman ma racje, nie musisz ściemniać całego obrazu, jeśli Ci nie pasuje, kilkoma efektami możesz zrobić, to co chcesz osiągnąć, nawet w dzień.
Odpowiedz
Gorąco polecam poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z terminem "Noc Amerykańska"
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Znam ten termin, spróbuj sobie coś takiego zrobić wygląda to strasznie nie naturalnie. Mi wychodziło różnie niebieskawo itd. nie ma co się tym jarać, potrzebuje filmu kręconego już w nocy. Chce mieć czarną noc/pomieszczenie.
Odpowiedz
(07-14-2010, 13:56)Aras napisał(a):  Chyba przesadziłeś z tym ściemnieniem, i to bardzo. Nie da się czegoś takiego zrobić z jasnej sceny. Co do edycji to jest ona nieunikniona ale to musi być noc inaczej wyjdzie sh&#.
Jak znajdę chwilę czasu pokażę ci, że jest to możliwe.
Odpowiedz
Mi wychodziło tak jak planowałem :) - ale do każdego efektu trzeba mieć odpowiednie zdjęcia (nie wszystko się nadaje) - a te najczęściej robiłem sam.
A mówiąc już całkiem serio jeśli chcesz swój film opublikować i nie narazić się na problemy z prawem co może się przytrafić jak film stanie się sławny(w najlepszym przypadku zabronią rozpowszechniania w najgorszym proces), to lepiej skrzyknąć kolegów i skompletować ekipę lub zamówić u jakiejś lokalnej grupy filmowej za kilka stówek.
Oczywiście aby nie było, że jestem tylko zgredem - podpowiem magiczne słowa do wyszukiwarki Youtube: firing scene night - może coś ciekawego odnajdziesz, ale miej świadomość, że możesz mieć kłopoty.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości