[ BeeTv ] Just ShoT (Odcinek 2.) - PL (2010)

Drugi Odcinek Nowego Serialu Młodego Studia BeeTv.

Montaż i Reżyseria:
Piotr "Griver" Dziewięcki

Scenariusz:
Wojciech Węgier

Dialogi:
Wojciech Węgier
Przemysław Bisaga

Występują:
Steve [Główny Bohater] - Damian Tkacz
Clif - Przemek "Fazi" Gawior
Informatyk - Maciek "Wipe" Gawior
Tajemniczy gościu w czarnej koszuli i spodniach - Wojciech Węgier
Pompek ( Ochroniarz ) - Dominik "FreeMenthol" Swięcicki
Ivan - Marcin Polewczak
Goście z Wywiadu - Dawid Baran, Wojtek Szematowicz,

Podziękowania:
-Laura Siudak
-Przemek Bisaga
-Maciek Piwowarski
-Marcin Czornik

Polecam oglądać na Bardzo Pod głoszonych Głośnikach lub Słuchawkach i w jakości min. 480p.

Proszę o Subskrybcje i Komentarze.

Zapraszam Do Oglądania i Na Naszą Stronę http://www.BeeTv.com.pl/

Pozdrawiam ...:: Griver ::...
Odpowiedz
Mnie się podoba ładne wykonanie dam okejke na YT
Odpowiedz
Ta muzyczka na początku mnie rozwaliła ; D
W 7:40 się wspina, potem line wyczarował, heh.
A gdy wyskakuje z krzaków, zaczął jakoś tanczyć z gun'ami :J.
Gdy się amunicja skończyła to Terminator zaczął do nich biec :D a oni się przestraszyli chociaż mieli pistolety jeszcze, dobre :D
No ale, gdy obejrzałem nie dawno pierwszą część, to czekałem i na drugą, bo trochę wciągneło ; p
Oczywiście teraz też czekam na trzeci odcinek.
Odpowiedz
(07-12-2010, 23:33)Jinax napisał(a):  W 7:40 się wspina, potem line wyczarował, heh.

Ta lina tam byla caly czas ona jest tam od bardzo dawna zaczyna sie pod koniec tego koryta z dolu jej nie widac ona ma dlugosc doslownie 4-5 metrow, a tam pod koniec jest stromo to trzeba sie jej trzymac

(07-12-2010, 23:33)Jinax napisał(a):  Gdy się amunicja skończyła to Terminator zaczął do nich biec :D a oni się przestraszyli chociaż mieli pistolety jeszcze, dobre :D

tak ale im tez amunicja sie skończyła a Clif jest trochę tchórzem i gdy został sam wystrzelił ostatnia kulkę w Ivana Tego zakładnika i zwiał :D

Thx za Komentarz i Ocenę :D
Odpowiedz
Strasznie to infantylne :P
Odpowiedz
naprawde chlopaki staracie sie, ale wiekszosc tych scen wyglada wrecz komicznie :) na poczatku muzyka poprostu mozna bylo wybrac 100 innych i lepszych utworow, do tego mysle ze nalezalo nieco sciszyc ja bo zwyczajnie dawala po uszach. Do tego obcialbym ten wstep conajmniej o polowe... Juz myslalem przez chwile ze bede ogladal przez 10min poranek glownego bohatera. Pozniej zaczyna sie moja ''ulubiona'' czesc ;] Niemal wszystkie dialogi sa wrecz banalne a po chwili zaczynaja bawic. Denerwujace jest przerywanie akcji tekstami ''musze gdzies wyjsc'' czy ''pojde sie przebrac''. Kolejna scena z porwaniem to juz jakis dramat. Pierwszy raz widzialem tak ''brawurowe'' rozwiazanie. Do tego nie trzeba byc Usainem Boltem zeby obiec goscia ciagnacego ofiare i ''strzedac mu cepa'' na 2 krokach. Niestety bohaterowi zajelo to chyba kilkanascie metrow ( a i tak sie nie udalo) ;] Kolejna scena ktora ''przypadla mi gustu'' to ta ze strzelanina. Glowny bohater spostrzegl ze skonczyla mu sie amunicja i leci niczym husaria na czolgi, co najlesze 2 ''zlych'' nie trafilo go mimo ze sie bardzo szybko zblizal a biegl tak szybko ze az sie wystraszyli i uciekli w poplochu. Co do ujec i przejsc miedzy scenami nie bede sie wypowiadal, poprostu obejrzycie sobie kilka jakich kolwiek filmow i sami pomyslcie.
Mam nadzieje ze przy kolejnym odcinku bedzie co obejrzec a nie z czego posmiac ;) pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Ujęcia kamerą są po prostu do bani.
Odpowiedz
Co im da ten komentarz? Napisz dokładnie które ujęcia według Ciebie są złe i następnie jakie byłyby lepsze.
Odpowiedz
Dobra, więc się rozpisuję.

1. Jeśli jest to film akcji - zmiana ujęć kamery powinna być znacznie częściej.
2. Ruchy kamery z ręki są do bani. Jeśli chciałeś uzyskać taki efekt, polecałbym po prostu nagrywać wszystko ze statywu, a w Vegasie dodać do konkretnych scen z listy Video FX "NewBule Active Camera" - dodatkowy plugin, który wprawia w ruch ujęcia statyczne (nie tylko). Można sobie tam ustawiać siłę wstrząsów, odchyleń, itp. (również na osi czasu).
Odpowiedz
O to chodzi, teraz będą wiedzieć co zmienić, aby było lepiej. Moim zdaniem też za mało zmian ujęć było.
Odpowiedz