Flash [format] w Vegasie
Siema! Chciałbym się Was zapytać, czy istanieje możliwość obróbki flash'y. Może jakiś plugin, ew. jakiś kodek? Po googlach szukałem i nic na ten temat nie znalazłem, ale może ktoś z Was akurat wie, jak to zrobić i czy jest to w ogóle wykonalne.
Odpowiedz
Nie, zapytaj efix'a, to Ci może dokładniej co można montować, a co nie.
Odpowiedz
Przecież w instrukcji dołączonej do Vegasa masz czarno na białym jakie formaty można wczytywać.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
No tak, mam, ale może byłby jakiś plugin, tak jak do .wma, potrzebowałem quicktime'a, więc może do .flv też można coś takiego zrobić.
Edit: Nie, nie, pomyliło mi się. Do formatu jego, aby go odtworzyć i edytować w Vegasie, co się nie dziwie w końcu.
Odpowiedz
Do WMA potrzebowałeś QT? ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Flv jest tez kontenerem w którym obraz może byc zapisany na różne sposoby. Nie jest to format przeznaczony do montażu. Amen. Przekoduj na coś normalnego (poszukaj na forum). Unikniesz rozterek, problemów z dziwnymi zachowaniami przy renderze itd.
Odpowiedz
Ok, dzięki. Mam dużo materiałów w formie .flv i myślałem że pójde na skróty bez konwertowania na inny format, no ale cóż, nie da się ; d. Dzięki za poświęcenie czasu.
Odpowiedz
Dla potomnych:
Trzeba zdemuxować FLV na osobne pliki video i audio przy pomocy np. programiku FLVExtract. Wtedy, mając zainstalowane odpowiednie kodeki (najlepiej skorzystać z ffdshow), możemy wrzucić te pliki do Vegasa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości