Problem z rozdzielczością? renderowanie
Mam problem odnośnie tego, gdy zaczynam konwertować film efekty nanoszone wcześniej nie pokrywają się z tym co naniosłem na film, sprawdzałem , wielkość efektów jest taka sama jak wielkość filmu.
Oto efekt tego:
[Obrazek: 51559423.png]
w 1 całe tło miało być czarne , a w drugim efektem miało być przyciemnienie po bokach.
Odpowiedz
Pokaż mi właściwości projektu i okno Event Pan/Crop :V
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Przede wszystkim zasadą # 1 którą warto sobie zakodować jako rutynową jest ustawienie właściwości projektu dokładnie takich samych, jakie będziesz wybierał przy renderowaniu/konwertowaniu - najlepiej aby to było na samym początku - przed montażem. Dialog właściwości wywołujesz guzikiem, który masz nad namalowaną przez Ciebie "1" w Twoim screenie. Prawdopodobnie będziesz musiał pozmieniać właściwości eventów/mediów źle dopasowanych - to będzie Twoje "frycowe" za brak wiedzy o pixel aspect ratio.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
(07-09-2010, 23:14)tomislater napisał(a):  Pokaż mi właściwości projektu i okno Event Pan/Crop :V

oto one
[Obrazek: 94356224.png]
Odpowiedz
<facepalm>.

Filed Order na None, Pixel aspect ratio na 1.
Odpowiedz
niestety nie ;/ teraz wyglada to nadal tak
[Obrazek: 28974871.png]
Odpowiedz
Kliknij w ten folder koło x i wskaż na plik z którego korzystasz, vegas sam dobierze ustawienia pod ten plik, renderuj z tymi samymi ustawieniami.
Odpowiedz
... No przecież to co nakładasz na film masz źle, pobaw się trochę tym w Event Pan/Crop.
Odpowiedz
(07-10-2010, 22:26)tomislater napisał(a):  ... No przecież to co nakładasz na film masz źle, pobaw się trochę tym w Event Pan/Crop.
no własnie nie , to był by najmniejszy problem chodzi o to ze te paski po bokach są jak by wyłączone z tego i nie da się tam nic na nieść.
Krasux , niestety wogole Cie nie zrozumialem jaki folder? gdzie?
Odpowiedz
Zobacz na swój screen, masz tam w tym okienku dyskietkę, x i obok folder. Kliknij w ten folder i wybierz plik na którym pracujesz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości