INTRO: Czy można coś takiego zrobić w SV?
Witam,
Czy da radę zrobić efekt intra taki jest na tym filmiku w SVS? Jeśli tak to czy ktoś ma może przypadkiem jakiś tutorial lub podpowie jakie efekty użyć do uzyskania podobnego efektu?

Z góry dziękuję,
Pzdr.
Edit: Chodzi mi o to intro przez pierwsze kilka sekund. Fajne jest ;-)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WFFdUTfjhaY&feature=fvhl[/youtube]
Odpowiedz
A dokładniej której sec. Bo wciągu 10 sekund są pokazane 3 intra.
Odpowiedz
Do 4 sekundy.
Odpowiedz
To jest w programie 3D jakimś zrobionym. Czym innym jest montaż, a takie "triki".
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Tak właśnie myślałem.. Pewnie w Adobe tym do animacji można coś takiego zrobić. Poza tym w SVS widziałem triki 3D i to całkiem dobre ;-) Tam jest taka opcja. Ale niestety takiego efektu nie uzyskałem...

Rzeczywiście, masz rację tomislater. To ostra animacja jest, a tego w SVS się od tak nie otrzyma, bo nie ma jak... Muszę poszukać jakiegoś programu i się pobawić ;-)

Dzięki i pozdrawiam.
Odpowiedz
Nie musi być od razu drogi soft z stajni Adobe, sporo można zrobić w darmowym Blenderze. Tylko abyś nie popadał w frustrację - animacje na takim poziomie tworzą ludzie z conajmniej rocznym doświadczeniem.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Nie, bo masz tam w 3d to logo co się pojawia.
Odpowiedz
Powodzenia, jak uzyskasz te zaokrąglenia to się pochwal. Po to są programy 3d aby z nich korzystać, jest kilka darmowych.
Odpowiedz
Myśle że w sony vegas raczej trudno, choć z ciekawości może spróbóje. Pewnie darmowy blender dąłby rade. Zacznij od tego plane /boxa. Wymodeluj. Zrob animacje obracania się. hehe, wiem łatwo napisać. Poszukaj jakiś bardzo prostych tutoriali modelowania. Potem coś o animacji i świetle. Troche samozaparacia i ci się uda.
Odpowiedz