dlaczego na timeline po 0:29 jest 1:00
tak jak w temacie, dlaczego w tym programie tak to jest zrobione ze po 0:29 jest odrazu 1:00 na lini czasu. Wg mnie utrudnia to trochę keyfarme. Gdzie są części sekundy 0:30 do 0;59? Gdy chciałem zrobić w równych odstępach czasu co 20 setnych sekundy nie dało sie bo juz 0:40 nie bylo. I przeskok był widoczny. Czy tylko ja mam taki problem? Czy to w ogóle problem czy założenie twórców.
Odpowiedz
Bo to są klatki a nie sekundy! Więcej wyjaśniać nie będę.
Odpowiedz
Możesz sobie to zmienić w ustawieniach jak przeszkadza.
Odpowiedz
Problemem jak w 80% (jak nie więcej) jest użytkownik, nie program. Przeczytałeś chociaż manuala dołączanego do Vegasa? Nawet nie, manuala można przecież za darmo ze strony producenta pobrać. Najpierw są wyświetlane klatki, potem sekundy, kolejne liczby to minuty, a potem godziny.

Cytat:co 20 setnych sekundy nie dało sie bo juz 0:40 nie bylo
:-) Czy tylko mnie to śmieszy?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
(07-04-2010, 17:29)tomislater napisał(a):  
Cytat:co 20 setnych sekundy nie dało sie bo juz 0:40 nie bylo
:-) Czy tylko mnie to śmieszy?
Reszta pewnie woli to przemilczeć.
Odpowiedz
Uśmiechnąłem się:)
(07-04-2010, 10:28)Mikeros napisał(a):  Czy tylko ja mam taki problem? Czy to w ogóle problem czy założenie twórców.
Ale mimo wszystko myślisz, plus dla Ciebie.
Ta liczba, to liczba klatek na sekundę wyświetlanego filmu/klipu. Widocznie w projekcie lub ustawieniach masz akurat 30 i tyle jest wyświetalne w timeline. Jakbyś miał klip i projekt w np. 73fps (frame per seconds - klatek na sekundę), to by program dzielił każdą sekudnę na 73 klatki. Mam nadzieję, że ogarniasz zagadnienie;)
Odpowiedz
Faktycznie trochę fail, jakoś się nie kapłem ze to klatki, hehe. W każdym razie dziękuje za pomoc. Może znów gupie pytanie ale o co chodzi ci z manualem do vegasa?
Odpowiedz
Żebyś go łaskawie przeczytał? Albo helpa odpalił? W samym opisie menu jest sporo na ten temat. Szukaj hasła np. timecode
Odpowiedz
Dobra już czaje. Dziękuje za pomoc.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości