Pasy na obrazie widoczne już przy obrabianiu
Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu zauważam że na obrazie po randerze i nawtet podczas obróbki są dziwne pasy mało widoczne ale widoczne nie wiem czym one są spowodowane są na całym obrazie i nie ważne czy będzie to film czy grafika.

W załączniku ze screenu filmu (screen zrobiony w Best Full) widać te pasy na obrazie, one są na każdym obrazie.

może wiecie o co w tym chodzi

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
O jakie pasy??? Zaznacz na obrazku gdzie!!
Odpowiedz
popatrz na obraz najbardziej cała lewa strona jest pasiasta tylku uważnie się w to wpatrz a jak już dostrzeżesz te pasy na obrazie to będziesz już wiedział o co chodzi.... trzeba tylko uważnie się w obraz w patrzeć a potem widać już je cały czas.
Odpowiedz
O przeplot Ci chodzi?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Nie no przeplot to raczej nie bo by go każdy zauważył, a te pasy o ktorych on pisze to albo mam za kiepski monitor albo jestem ślepy bo ja tam nic nie widze.
[Obrazek: firestorm2cy2.jpg]
Odpowiedz
No właśnie ja też nic nie widzę, może kolega już ma jakieś zboczenie na tym punkcie? ;D
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
no ja też niczego się nie dopatrzyałem ; D
ładny kaderek swoją drogą ;)
Odpowiedz
jeszcze raz wwale zdjęcie zoom może pomoże będzie je widać... może przesadzam ale ten szczegół strasznie mi zawadza w filmach. prosze luknijcie jescze raz uważnie.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
widze że nikt nie wnika w temat bo chyba nie ma kogoś kto by mi w tym poradził. Czy wy naprawde nie widzicie tego na obrazie?
Odpowiedz
W drugim uploadzie Twoich kadrów już widać ów pionowe paski, ale nie mam bladego pojęcia co może je powodować...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości