problem z chroma keyerem po renderowaniu
Witam!
Zrobiłem w SV 8.0 taki chroma keyer, że 1 warstwa to ja na zielonym tle, które zostało wycięte, a 2 warstwa to film, w którym chciałbym się znaleźć po wycięciu zieleni. Na podglądzie wszystko wygląda super, natomiast po renderowaniu (próbowałem różne opcje i różne formaty plików) widać tylko mnie (z pierwszej warstwy) na czarnym tle, bez warstwy nr 2.
Co mogę zrobić, żeby film po renderowaniu wyglądał tak jak na podglądzie?
Pozdrawiam
"Wszystkie wielkie osiągnięcia zaczynają się od sprecyzowania, czego naprawdę chcesz, i całkowitego poświęcenie się realizacji tego pragnienia"
Odpowiedz
Jakiś screenshocik może? Nie wcisnąłeś czasem takiego wykrzyknika przy ścieżce albo co? Opisz po kolei czynności.
Odpowiedz
Nie, wykrzyknik 'solo' nie jest włączony. Jak widać w załączniku film z zielonym tłem jest na 1 ścieżce, film na którym chce sie znaleźć jest na 3 ścieżce, dźwięk z zielonego filmu jest na 2 ścieżce, dźwięk z filmu jest na 4 ścieżce, a na 5 jest muzyka. A czy powodem błędnego renderowania mogą być takie 2 opcje po lewej stronie jak "parent" i "child" ?

Załączone pliki Miniatury

"Wszystkie wielkie osiągnięcia zaczynają się od sprecyzowania, czego naprawdę chcesz, i całkowitego poświęcenie się realizacji tego pragnienia"
Odpowiedz
Hmmm zasadniczo jak na podglądzie masz ok, to w renderze też powinieneś. Oczywiscie w renderze możesz czasem coś zepsuć, ale raczej będą proporcje obrazu albo problemy z przeplotem, a nie brak czegoś. A na dynamic RAM preview też masz czarne tło?
PS A zrób jeszcze jedną rzecz bracie, nie wiem co tam wpakowałeś za filmiki, w jakim formacie, kliknij no prawym klawiszem na każdym klipie, Properties i tam ustaw "Disable resample"
Odpowiedz
Wielki dzięki za pomoc ;] Zaznaczyłem to co kazałeś i wszystko śmiga jak powinno ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości