Zamazywanie tablicy rejestracyjnej na filmie przez Guassian Blur - jak?
Witam.

Mam dosyć dziwny problem, ponieważ dostałem filmik, na którym w pewnym momencie jest tablica rejestracyjna i trzeba by ją zamazać poprzez Guassian Blur. Niby proste, ale nie mam pojęcia jak użyć Guassa Tylko na skrawek obrazu...

Proszę o pomoc !

PS. Moja wersja Vegasa to Movie Studio Platinum 9.

Z góry dzięki !
Odpowiedz
Tą wersją to jest niemożliwe, ze względu braku maskowania. Jedyne wyjście to pobrać triala i w trialu to zrobić.
Odpowiedz
Czyli pozostaje mi możliwość taka, że zamiast rozmycia dam zwykły prostokącik biały i sprytnie to jakoś nałożę na siebie ;)
Odpowiedz
Tak, w tych wersjach nie masz masek :V
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Witam,
mam taki problem że po zaznaczeniu obszaru do maskowania i włączeniu funkcji Guassian Blur lub Pixel cały obraz filmu jest czarny a tylko widać zamazany obszar. Co jest przyczyna takiego stanu rzeczy ?

Wersja Vegas Pro 11.0
Odpowiedz
screen? Mógłby być pomocny...
Odpowiedz
(11-27-2014, 20:51)shivy napisał(a):  Witam,
mam taki problem że po zaznaczeniu obszaru do maskowania i włączeniu funkcji Guassian Blur lub Pixel cały obraz filmu jest czarny a tylko widać zamazany obszar. Co jest przyczyna takiego stanu rzeczy ?

Wersja Vegas Pro 11.0

Brak zdublowanej, takiej samej ścieżki pod spodem, tyle że bez nałożonych na nią efektów. Trzeba pomyśleć jakim spodobem można zrobić taką rzecz.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(11-27-2014, 20:51)shivy napisał(a):  Witam,

Wersja Vegas Pro 11.0

Bo ustawiłeś maskę tak że niewidoczne jest to co po za nią...
Za pewne masz takie ustawienia twojej maski: http://prntscr.com/5b6plj
A tak miało być: http://prntscr.com/5b6pva
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości