"The Final Stage"
Witajcie !

Mój pierwszy post, mój pierwszy film :)
Z pomocą waszego zacnego forum udało mi się skleić film na zakończenie klas gimnazjalnych. Większa wagę przykładałem do kadrów, nie vegasowych efektów aleee...

Powstało coś takiego

Można w nim znaleźć odegrane z pewną dozą humoru sceny z takich teledysków jak:
Katy Perry- "Hot N Cold"
Lady Gaga- "Bad romance"
Dirty Dancing, ten finalny taniec :)

Od razu mówię film jest długi i możliwe, że z początku nudny :) jeżeli nie masz na co poświecić 13 min. ZAPRASZAM ! Czekam na opinie i obiecuję, kiedyś będzie lepiej :)
Odpowiedz
takie dziecinne , bez sensu oraz obciachowe. Na twoim miejscu usunął bym to bo film , nawet prezentacja powinna mieć to coś a to jest bzdurna dziecięca zabawa nakrecona przez ciebie . Człowieku to jest koniec gimnazjum i poczatek liceum wez zajmij sie czyms ciekawszym albo to usun bo naprawde nie chce dla ciebie zle ale ktos to kiedys wykorzysta i cie wysmieje. Mówię ci stwórz jakis film z fabuła itd. o masz tu mój stary zwiastun mojego chyba 10 filmu przy którym wiekszosc moich znajomych płakała , zwiastun jest tak kijowy ze oczy bola ale orginalny pełny film jest jak powiadają "przepiękny"
Odpowiedz
Nie słuchaj Panów u góry, sami nic nie skleją a krytykować potrafią bez poważnego argumenty. Nie zdziwił bym się jak by nawet nie obejrzeli. Jak dla mnie jest nieźle, film miał przedstawić fajną sielankę i tak jest ;-).
Trochę popracuj nad ujęciami w przyszłości.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Tak jak pan @up film był nagrywany jako pamiątka i niema co się przejmować wypowiedziami pana "w".
Cytat:przy którym wiekszosc moich znajomych płakała
- no ja leże i płacze ze śmiechu, jak widać nie umiesz rozróżnić filmu nakręconego dla zabawy, aby mieć pamiątkę z filmem nagrywanym dla "poszpanowania".
Odpowiedz
Film to rzeczywiście dziecinna zabawa ;)

...i też liczę się z komentarzami takich panów na górze, bo na przyszłość muszę dotrzeć do takiej ciemnej masy ;)
Odpowiedz
Dobra przyznam nieco przesadziłem ale osobiście nienawidze takich filmów i aż mnie gotuje jak takie widze bez obrazy ale ja osobiście nieumiem patrzeć na takie filmy to już mój gust. Dodam że jest to jedno z niewielu forum na którym ludzie rzeczywiście są wychowani.
Odpowiedz
@wielmorznik

Ok, rozumiem :) I wcale nie uważam, że przesadziłeś, bo film to rzeczywiście jest "papka".

Wstawiłem go tutaj, ponieważ bez tego forum on by nie powstał :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości